Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası - Sayfa 274 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bizden geçmiş
eskiden günde 2 sezon bitirirdim
şimdi 3 maç yapıyorum sıkılıp çıkıyorum

ne güzel günlerdi saatlerce brezilya 2-3.liglere inip regen aramak
yıllar ne çabuk alıp götürmüş o güzel hissiyatları
4xra15m.png

fm için game pass kodu aldım ne onu aktive edebiliyorum ne de xbox uygulaması açılıyor

hevesimiz kursağımızda kaldı

Son düzenleme:
Daha fazla detay istiyoruz
Akşam oyuna girerim Kemal'im.Transfer yapmaya parayı geçtim takıma Kondisyoner bile getiremedim :D Hazırlık Maçı'nda futbolcular Dk 30'dan sonra sakatlanmaya başlıyolar :D Hazırlık Kampı'nı İngiltere'de Alt Lig takımlarına karşı yapıyoz takımın 1'ine 3-1 yenilirken 3-3 çevirdim.Diğer takıma karşı da 1-0 yenildim :D

Lig'e başladık 1 galibiyet 2 beraberlik var 2 maç derbiydi 1'ini kazandık.Diğer maçsa Lig'in lideriydi berabere bitti.2 maçta deplasmandaydı o maçlarda da öne geçtik ama kondisyon sıkıntısı 1 takım olduğumuzdan maçlar berabere bitti.Lig'de çok saçma 1 kural var 20 yaş üstü oyuncu sayısı 6 tane alabiliyon :D Bonservissiz 1 futbolcu alacak bile bütçemiz olmadığından oyuncu kiralıyoz :D Sporting Lizbonla aram iyi olduğundan güzel 1 forvet çektim :D

Lider Varzim'in Türk 1 oyuncusu vardı onla konuştuktan sonra 4'er 5'er gol yemeye başladılar.Benden de 2 gol yediler maç deplasmandaydı.Şu an Lider benim takımım en yakın rakibe 5 puan fark attık.2 tane Kupası var Portekiz'in turnuva olarak 1'inde Portekiz Ligi'nden 1 takımı eleyip başka 1 Portekiz Ligi'nden takımla eşleştik.Lig'deki rakiplerimizsed hep kolay takımlarla eşelşiyo paso.Diğer kupada da rakip Porto ona kuraya gerek yoktu :D Hocamın oğlunu kiralamıştım rakip olduk birbirimize karşı şimdi :D

Lider Varzim'in Türk 1 oyuncusu vardı onla konuştuktan sonra 4'er 5'er gol yemeye başladılar.Benden de 2 gol yediler maç deplasmandaydı.Şu an Lider benim takımım en yakın rakibe 5 puan fark attık.2 tane Kupası var Portekiz'in turnuva olarak 1'inde Portekiz Ligi'nden 1 takımı eleyip başka 1 Portekiz Ligi'nden takımla eşleştik.Lig'deki rakiplerimizsed hep kolay takımlarla eşelşiyo paso.Diğer kupada da rakip Porto ona kuraya gerek yoktu :D Hocamın oğlunu kiralamıştım rakip olduk birbirimize karşı şimdi :D
Kupa maçında sakatlanan Conceicao Porto'ya karşı oynamaycak soyunma odasında ben diğer arkadaşlarına taktik verirken hem uzanıp hem de şarkı açtıktan sonra verdiğim tepki temsili yav :D

Üst Alt