Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sevinmek içi sevmedik #Palermo

tumblr_pdgu8vtLbI1qb0bzxo1_1280.jpg

Ligde namağlup ünvanımız sona erdi. Verilen saçma sapan penaltılar, kırmızı kartlar falan bakireliğimizi bozdu. PSG lobisi çalışıyor.

Avrupa'da da grubu 2. sırada tamamladık. Sezon başı kiralık olan Cengiz’in bonservisini aldıktan sonra şimdi de kiralık olan golcümüz Milik'in de bonservisini kelepir fiyata Napoli'den aldık ;)

fikstür.jpg

puan durumu.jpg

Son düzenleme:
Guendouzi’nin de opsiyonu var. Ama 2 defadır maaş konusunda anlaşamadık. Maaşı bir yerde primlerle falan telafi etsek de imza parası istiyor hıyar. Ona da eyvallah dedim ama benim verdiğimle onun istediği arasında net 2m€ var. Orada tıkanıyor görüşmeler.

Önümüzdeki sezonki hedefim Vlahovic. Milik’i 8.75’e aldım. Şuanki değeri 30m€. Onu satıp varımı yoğumu Vlahovic’e gömücem.

Guendouzi’nin de opsiyonu var. Ama 2 defadır maaş konusunda anlaşamadık. Maaşı bir yerde primlerle falan telafi etsek de imza parası istiyor hıyar. Ona da eyvallah dedim ama benim verdiğimle onun istediği arasında net 2m€ var. Orada tıkanıyor görüşmeler.

Önümüzdeki sezonki hedefim Vlahovic. Milik’i 8.75’e aldım. Şuanki değeri 30m€. Onu satıp varımı yoğumu Vlahovic’e gömücem.
marsilyayı batıracaksın

Üst Alt