Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası...

Kurulum tamamlandı. İlk kariyerim Galatasaray ile açılmakta :ayatollah:

yalniz pozisyonlari da Turkceye cevirmisler. igrenc olmus. oos, dos, SIM felan anlamiyom la :eek: dmc, AMR,AML, MC alismisiz bir kere :sad007:

Agalar şimdi oyunu indirdim temayı değiştiremiyorum yav..

Skins dosyası oluşturup atıyorum cacheyi siliyorum geçen yıllarda ki gibi ama olmuyor..

Oyuncu fotoğrafları logolar felan herşey tamam ama temada sorunlu var mı bilgisi olan..

Agalar şimdi oyunu indirdim temayı değiştiremiyorum yav..

Skins dosyası oluşturup atıyorum cacheyi siliyorum geçen yıllarda ki gibi ama olmuyor..

Oyuncu fotoğrafları logolar felan herşey tamam ama temada sorunlu var mı bilgisi olan..

belgelerim-SI-fm13-skins icine attigim temayi , cache sildikten sonra oyunu actim ayarlardan temayi secebildim ben.

Aynı işlemi yapmışız hocam..

Niye olmuyor temamda mı sorun var dicem 2 tane denedim..

Kullandığın tema linkini felan versen valla gözümlerim bozulcak bembeyaz ekran. :D

amc dc dmc felan gittiyse oynanmaz artık bu oyun biz fm yi bunlarla sevdik :sad007:

20 dk da iki kez attı oyundan. crash dump ve teknik ekibimle görüşmek istediğimde.Oyundan soğudum yahu :mad:

aynen oyundan atıyor sinir etti beni off nasıl bir çözüm bulabiliriz yardım lütfen ?

Beni crash dump vermeden attı keza Uğurada aynı olmuş. Aynı sorunu yaşayan başkası varsa facebookta grup oluşturacam.

Oyun biraz zor olmuş gibi. Taktiği takıma yansıtmak bayağı bir uğraştırıyor. Ayrıca Türkçe yamayı ben de pek sevemedim. Yani alışmak biraz zor olacak gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt