Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası...

crash dump hatası alıyorum ama çözümü hiç bir yerde bulamadım.. bilgisi olan var mı ?

Forumda orjinal olan arkadaslar bi bulussakta lig cok uzun surerde rekabet turnuvası ideal onu kursak cok hoş olurdu

Lisedeki veya Üni 1-2deki heyecanım olsa hiç üşnemem gece gündüz online turnuvalara girerdim vallaha. Orjinaline de para verir alırdım. Ama şimdi o heyecanım da yok zamanım da. Yaşlandık.

Oyun zor mu yoksa ben mi alışamadım çözmüş değilim. Antremanlar veya taktiksel ayarlarda daha fazla detay falan mı var? Çünkü aşırı kasılıyor takım kazanırken.

Oyun zor mu yoksa ben mi alışamadım çözmüş değilim. Antremanlar veya taktiksel ayarlarda daha fazla detay falan mı var? Çünkü aşırı kasılıyor takım kazanırken.

Daha iyi değil mi? Yani eski oyunlarda ilk sezonun ilk devresinden sonra yenilmez armadalar oluşturuyorduk. Keyfi kaçıyordu sanki. Ben daha oynamadım ama eğer böyleyse daha iyi olmuştur diye düşünüyorum.

Daha iyi değil mi? Yani eski oyunlarda ilk sezonun ilk devresinden sonra yenilmez armadalar oluşturuyorduk. Keyfi kaçıyordu sanki. Ben daha oynamadım ama eğer böyleyse daha iyi olmuştur diye düşünüyorum.

Bilmiyorum, belki de bana öyle geldi fakat kornerlerdeki ön direk bug'ı kalkmış, onu farkettim bir tek.

Lisedeki veya Üni 1-2deki heyecanım olsa hiç üşnemem gece gündüz online turnuvalara girerdim vallaha. Orjinaline de para verir alırdım. Ama şimdi o heyecanım da yok zamanım da. Yaşlandık.

bu oyunun yaşımı olur hocam inat etme gel kapısalım:D Yemin ediyorum tek basıma bi halt anlamadıgım icin hayatımda ilk defa orjinal oyun aldım online yapabilmek icin hamachi üzerinden oynuoduk arkadaslarlada cok sıkıntılar oluyodu şimdi öle biseyde yok balına taktigine takımına guveneni bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt