Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 315 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Murat Urhan
DNYYh95W0AAZYTe.jpg:large
Hayata oyun oynamak için gelmiş

Evet bu oyunu 15 seneden fazla zamandir oynarim . Yasadigim en acayip hadise biraz once gerceklesti . Benfica'nin basindayim boktan ama formda bir takimin deplasmanina gittim lig maci . 1-0 yeniliyor takim ve bombos kaleye gol kacti iste taktigi verdik yuklene felan sicarim boyle ise dedim dakika 85'te tost hazirlamak uzre mutfaga yoneldim . Geldigim de ne mi gordum : )

Ekli dosyalar

• fm kesin donus.jpg
    fm kesin donus.jpg
    94.9 KB · Görüntüleme: 62
Evet bu oyunu 15 seneden fazla zamandir oynarim . Yasadigim en acayip hadise biraz once gerceklesti . Benfica'nin basindayim boktan ama formda bir takimin deplasmanina gittim lig maci . 1-0 yeniliyor takim ve bombos kaleye gol kacti iste taktigi verdik yuklene felan sicarim boyle ise dedim dakika 85'te tost hazirlamak uzre mutfaga yoneldim . Geldigim de ne mi gordum : )

Enteresan

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

zaten başımıza ne geliyorsa 7'den 77'e herkesin fm oynamasından geliyor zamanla gerçeklerle yer değiştiriyorlar sonra durduk yere saçmalatıyoruz yönetimlere...acilen fm yasaklanmalı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt