Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 317 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yani gercek anlamda gegenpressing'le fm engine'inde sonuc almak cok zor, posession oyununu odullendiriyor ozellikle yeni fm'ler

Ama meshur 3-3-3-1 Bielsa taktigi vardi bir arkadasin yaptigi internette vardir bulursam link atarim o bayagi degisik tempolu presle oynatiyor takimi

Obur turlu 4-4-2, 4-2-3-1 veya 4-3-3 gibi standart bir dizilisle (en iyi 4-4-2'yle oluyor) Control oynayip derin bir defensive line, yuksek tempo, more disciplined, pass into space, play out of defense yapilabilir ama o tam gegenpressing gibi olmuyor.

Bielsa Link: The Revolutionary Marcelo "El Loco" Bielsa's 3-3-3-1

Ayrica cok eglenceli bir taktik academy challenge icin bire bir.

Yani gercek anlamda gegenpressing'le fm engine'inde sonuc almak cok zor, posession oyununu odullendiriyor ozellikle yeni fm'ler

Ama meshur 3-3-3-1 Bielsa taktigi vardi bir arkadasin yaptigi internette vardir bulursam link atarim o bayagi degisik tempolu presle oynatiyor takimi

Obur turlu 4-4-2, 4-2-3-1 veya 4-3-3 gibi standart bir dizilisle (en iyi 4-4-2'yle oluyor) Control oynayip derin bir defensive line, yuksek tempo, more disciplined, pass into space, play out of defense yapilabilir ama o tam gegenpressing gibi olmuyor.

hamza gölbaşı
fm oynar mıydın sen

Fmturkiye de de bunu diyorlar. Oyunun taktik ekranı yetersizmiş bunun için doğru olabilir. Bir kaç yabancı sitede makale var ama onları da okuyamadım dil olmadığı için üşendim çevirmeğe filan.

Taktiği inceliyorum hemen sağ ol renktaş.

17 ile 18 arasında çok fark var mı

Nuans farklari var, cok elestiri aldi bu yuzden. Gameplay'i ciddi manada etkileyen farklar yok. Seneye ciddi bir match engine degisikligi gelecek diyorlar, lazim da zaten. 3'lu defans daha oynanabilir sadece. Takim ici gruplasma vs. var da manasiz seyler.

hamza gölbaşı
fm oynar mıydın sen

Cm 01-02'den beri... 8 yasimizdan beri FM pesindeyiz.

Fmturkiye de de bunu diyorlar. Oyunun taktik ekranı yetersizmiş bunun için doğru olabilir. Bir kaç yabancı sitede makale var ama onları da okuyamadım dil olmadığı için üşendim çevirmeğe filan.

Taktiği inceliyorum hemen sağ ol renktaş.

Yani kac senedir FM'nin kazanan taktigi az cok ayni, biktik usandik

Ben bir arkadasimla oynuyorum artik defansi 3'lu kurma zorunlulugu gibi sacma sapan kurallar getirmek zorunda kaliyoruz

hocam opposite instructions ayarlarıyla yapılıyor ama arkadaşların dediği gibi match engine sapıtıyor.

Aynen oradan oluyor diyorlar ben henüz tam olarak denemedim. Şuan araştırıyorum ama o talimatların yanında Birde öyle bir kadro planlaman gerekiyor ki stoperlerine kadar hepsi hem teknik hem dribling yetenekli hemde inanılmaz dayanıklı olacak yoksa dediğin gibi maç motorunda sapıtıyorlar.

Aynen oradan oluyor diyorlar ben henüz tam olarak denemedim. Şuan araştırıyorum ama o talimatların yanında Birde öyle bir kadro planlaman gerekiyor ki stoperlerine kadar hepsi hem teknik hem dribling yetenekli hemde inanılmaz dayanıklı olacak yoksa dediğin gibi maç motorunda sapıtıyorlar.
Benim denediğim ve gördüğüm kadarıyla çok fazla faul olabiliyor , çok saçma kart sayısı oluyor ya da saçma sapan bir takım çıkıp %25 civarı topla oynamayla sadece kontra oynayarak 5-6 tane atabiliyor.

Su kepazelik:

Opposition-Instructions.jpg

FFP olayını deneyeyim diye -140 milyon açık verdim. FFP denetlemesi olmadan bir gün önce Çin'den bir içecek sponsoru mu ne 125 milyona falan sponsor oldu. Yönetim de 25 milyon para koydu kasaya ve kulüp denetlemeden geçti. Sürekli açık vererek oynamayı denedim hepsinde aynı şey oldu. Sürekli Çin'den sponsor geliyor. FFP olayını boş yere eklemişler, bir yaptırımı olmuyor gibi. Tam Türk başkanların ve taraftarların istediği türden bir sistem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt