Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 321 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fm 17 de en sevmediğim şey atıyorum West Ham Utd yönetiyorum bir sözleşmesi bitmiş futbolcu ile ilgileniyorum o da mesela Balotelli olsun

Benim 5 milyonluk teklifimi kabul etmiyor bakıyorum 1 hafta sonra Sassuolo ya fln gidiyor 3 milyona,imza parası vermişler mi diye bakıyorum 300 bin avro fln oluyor ben 1,5 veriyorum adam yine kabul etmiyor
maç basını yuksek vermıs olabılırmler mı reıs veya kımı oyuncular kuluplerle gorusurken sartlar sunuyorlar o kulup nekadar cok sartı kabul ederse o daha sanslı oluyor. mesela oyuncuya sonrakı satısın bonservısınden sukadr pay verılecek diye bı olay var oradan götürebilirsin işi

Abimin dışarı çıkıp, bilgisayarın başına da beni bıraktığı ve ŞL finalinde sürekli çık/gir yaptırdığı gün aklıma geldi. :asd:

maç basını yuksek vermıs olabılırmler mı reıs veya kımı oyuncular kuluplerle gorusurken sartlar sunuyorlar o kulup nekadar cok sartı kabul ederse o daha sanslı oluyor. mesela oyuncuya sonrakı satısın bonservısınden sukadr pay verılecek diye bı olay var oradan götürebilirsin işi

Yok yav dikkatle bakıyorum ne bir minumum serbestlik maddesi ne bir pay

Hadi diyorum adam İtalya'da oynamak istiyordur bu sefer alakasız bir adam alakasız bir takıma gidiyor çok başıma geliyor

Bu arada Burak'ın dediği şeyi az da olsa istediğin bonservis bedelini belirterek yapabiliyorsun.Zaman için de ilgilenen kulüpler o fiyatı veriyorlar tabi bu sefer de oyuncu ağlıyor beni bu fiyata kimse almaz vs

Fm 17 de en sevmediğim şey atıyorum West Ham Utd yönetiyorum bir sözleşmesi bitmiş futbolcu ile ilgileniyorum o da mesela Balotelli olsun

Benim 5 milyonluk teklifimi kabul etmiyor bakıyorum 1 hafta sonra Sassuolo ya fln gidiyor 3 milyona,imza parası vermişler mi diye bakıyorum 300 bin avro fln oluyor ben 1,5 veriyorum adam yine kabul etmiyor
Mentalitesi zayıf topçularda oluyor o mevzu. Bir nevi gerçekçilik katıyorlar o şekilde de.

Selçuk'u Çin'e postaladım 16 milyon euro maaş verdiler? Omg

Atalay Babacan deli potansiyelli gibi, Belhanda için backup yapacağım.

Yalnız mali durum 2017'ye göre çok çok iyi oyunda, borçlar yapılandırılmış vs.

Maaş bütçesi bir kaç satışla direk 50 altına iniyor zaten.

Takım da bayağı iyi lakin ciddi şekilde yerli sıkıntısı var, kolay kolay da çözülecek gibi değil.

Takım da bayağı iyi lakin ciddi şekilde yerli sıkıntısı var, kolay kolay da çözülecek gibi değil.

Enes, Cengiz, Hakan falan 2-3 sene içerisinde direk alınabiliyor Galatasaray'a. Bir sezon geçince sürekli transfer listesine koyuluyorlar.

Enes, Cengiz, Hakan falan 2-3 sene içerisinde direk alınabiliyor Galatasaray'a. Bir sezon geçince sürekli transfer listesine koyuluyorlar.
Cengiz kiralandı bir takıma yetişemedim.

Enes sıkı takibimde, Gomis'in arkasına Cutrone'yi kiraladım. Raphinha'yı aldım bir de.

Yalnız 30 üstü yabancıları satmak biraz oyunculara vitrin yaptırmadan zor olacak gibi. Bir Feg satılabilir duruyor şu an.

Abi Belhanda yı kaç no da oynatacaksın :D

Cengiz kiralandı bir takıma yetişemedim.

Enes sıkı takibimde, Gomis'in arkasına Cutrone'yi kiraladım. Raphinha'yı aldım bir de.

Yalnız 30 üstü yabancıları satmak biraz oyunculara vitrin yaptırmadan zor olacak gibi. Bir Feg satılabilir duruyor şu an.

Oynatınca da direk talibi çıkıyor. Belhanda falan çok iyi paraya gittiydi 1 sezon oynattıktan sonra. Zaten ya oyunda Belhanda'yı çok iyi yapmışlar ya da bana denk geldi, sol kanat oynattıydım ben uçuyordu herif.

Oynatınca da direk talibi çıkıyor. Belhanda falan çok iyi paraya gittiydi 1 sezon oynattıktan sonra. Zaten ya oyunda Belhanda'yı çok iyi yapmışlar ya da bana denk geldi, sol kanat oynattıydım ben uçuyordu herif.
Özellikleri iyi ya Feg'in de Belhanda'nın da.

Hatta kötü yabancı yok takımda Lato bile fena değil. Nagatomo vasat ama nerdeyse Lato ile aynı seviyede gibi.

bafe ile garry rodriguez çılgın atmasına karşın diğer topçular vasatı geçemiyor maalsef
bizde neşteri vurduk devre arasında

20180616230332_1.jpg

20180617004509_1.jpg

20180617015443_1.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt