Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 319 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu oyunda şut atmayı tamamen yasaklayacak bir olay yok mu yav? Misal gol bölgesinde Barcelona tarzı oynamanın bir yolu yok mudur? İçeride bomboş adamlar varken çaprazdan şut atan futbolcuları gördükçe oyundan soğuyorum.

xPer Advanced Warfare '17 pack

17 için şu taktiği önerebilirim

Buglu gibi bişey hücum hattını hiç ellemeyin v4 e bi kaç ayar çekip kendinize göre ayarlayın

Özellikle ben pasör stoper ve savaşçı orta sahasız takım düşünemiyorum o yüzden herkesin oyun tercihine bağlı

FM 18'deki 5. kariyerimi oynuyorum; hepsinde Mourinho ve ManU ilk 4-5 sene her şeyi silip süpürdü. Kesinlikle bütün oyuncuları overrated yapılmış. Özellikle Mata, Martial ve Rashford absürd seviyede.

FM 18'deki 5. kariyerimi oynuyorum; hepsinde Mourinho ve ManU ilk 4-5 sene her şeyi silip süpürdü. Kesinlikle bütün oyuncuları overrated yapılmış. Özellikle Mata, Martial ve Rashford absürd seviyede.
18 öneriyomusun hocam ? ben hala 16 oynuyorum 17e geçme gereği duymadım hiçbir farkı olmadıgı için ama 18de takım için gruplaşma felan getirmişler scouting geliştirilmiş diye duydum doğru mudur

18 öneriyomusun hocam ? ben hala 16 oynuyorum 17e geçme gereği duymadım hiçbir farkı olmadıgı için ama 18de takım için gruplaşma felan getirmişler scouting geliştirilmiş diye duydum doğru mudur

Ben 17'nin üzerine 18 aldığıma pişmanım açıkçası. Sistemim başka oyunlara yetmediği için oynuyorum, bir de geçmişten gelme bir sevgim var. Ayrıca oyunun update dönemi de geçmişken önermem.

Takım içi gruplaşma olayı başta heyecan veriyordu da artık o da tek düze gelmeye başladı. Takım kaptanlarıyla aran iyise takımla da sorunun olmuyor. Mesela aranın kötü olduğu bir oyuncuya 2 gol attığı maçtan sonra "iyi oynadın" deyip düzeltmeye çalıştığında "iyi olduğumu düşünmüyorum" tarzında bir cevap verip daha da morali bozulabiliyor.

Scout sistemi bana kalırsa daha güzel olmuş; lakin pek de heyecanlandırmıyor.

Ayrıca maç motoru da felaket şekilde aynı ilerliyor. Sanki algoritma yazılmış ve sürekli ona göre işliyormuş gibi. Bir sezonda kaleciden seken topun aynı adamın önüne düştüğü ve gol olduğu kaç pozisyon olabilir en fazla? Benim oyunumda 25-30 tane bu şekilde gol oluyor sezonda.

hala fm oynayan mı var ya

fm oynamayan vurduruyordur

KEMAL_SUNAL_ASIK.Gif

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt