Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 474 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oynadığım kariyerlerde ilk kez 2.lig takımıyla TR kupasında çeyrek finale çıktım. Galatasaray'ı penaltılarla eleyip Fatih Hoca'ma emekliliğin geldi mesajını verdim. Bir tane taktik buldum tam istediğim oyuna uygun 4-2-4 geniş, bekler İstanbul surlarını döven Fatih gibi orta bombalıyor, orta-kafa-gol fetişim olduğu doğrudur.

Ligi şampi bitirdim 35 yaşında pivot ve onun yanında sahte forvet Ahmet Karadayı ile rakiplerin deyim yerinde ise içinden geçtim. Beklerim sezonu 10 asistle ile tamamladı.

Tr kupası kariyerim. Hepsi zorlu rakip tek üzüldüğüm nokta zurna Konyaya elenmek oldu. Fünsün ahı tutmuş olabilir. Ayrıca deplasman golü kuralını bulandan allah razı olsun :asd:

tr kupası.jpg

Bu da şampiyonluk tablom. 1.lige çıktık süper lig similasyonunun alt seviyesi başlıyor. Fatih hoca kovulmadan ya da bırakmadan süper lige çıkıp ekibimizin başına geçmem lazım. Galatasaray'ı kimseye bırakmayız evelahlah. Bu arada Fener şampiyon oldu ilk sene rezalet. Galatasaray 2. oldu.

şampi.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt