Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 483 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
22'de Newcastle ile ilk sezonumu tamamladım. Genel olarak değerlendirmek gerekirse FM21'i olanlar bence sağlam bi indirim gelene kadar almasınlar 22'yi, hic gerek yok. Ha parası varsa, işi gücü varsa alsın oynasın tabi kendi bilir.

Antrenman programının öneminin artması hoş olmuş, fiziksel antrenmanlar yapmadan full pres top oynayayım falan olmuyor yani bu hoşuma gitti. Oyunda bolca penaltı sıkıntısı var gibi geldi, büyük ihtimalle sorun varsa eğer düzeltilir zaten. Hem rakipler, hem de benim takım farketmeksizin, maçların çoğunda penaltılar belirliyor sonucu.

Galatasaray kariyerine hafif giriş yapayım dedim de yabancı kuralı muhabbetinin akıbeti geldi aklıma engel oldum kendime. En azından eski 14 yabancılı sabit kuralın yaması çıksın oynanır. Bizim oyuncuların profil çöp, ocakta düzeltirler inşallah

22'de Newcastle ile ilk sezonumu tamamladım. Genel olarak değerlendirmek gerekirse FM21'i olanlar bence sağlam bi indirim gelene kadar almasınlar 22'yi, hic gerek yok. Ha parası varsa, işi gücü varsa alsın oynasın tabi kendi bilir.

Antrenman programının öneminin artması hoş olmuş, fiziksel antrenmanlar yapmadan full pres top oynayayım falan olmuyor yani bu hoşuma gitti. Oyunda bolca penaltı sıkıntısı var gibi geldi, büyük ihtimalle sorun varsa eğer düzeltilir zaten. Hem rakipler, hem de benim takım farketmeksizin, maçların çoğunda penaltılar belirliyor sonucu.

Galatasaray kariyerine hafif giriş yapayım dedim de yabancı kuralı muhabbetinin akıbeti geldi aklıma engel oldum kendime. En azından eski 14 yabancılı sabit kuralın yaması çıksın oynanır. Bizim oyuncuların profil çöp, ocakta düzeltirler inşallah

bizimkilerin profili paylaşırsan güxel olur renktaş

Fm 2022 nin bana göre beta sürümü olmasına rağmen maç motoru gayet iyi ve fm 2021 de tüm gol incelemeleri ofsayt çıkarken bunda gol de veriyor arada.Betada bejeke liverpool gibi verilirken Galatasarayımızın kadrosu gerçekten gelişime açık ve ilerde para edebilecek topçular mevcut.bizim ligteki en iyi tabela kargaların pjanic ve bizim Marcao.Lyundamanın tabela oldukça düşük geçen seneye göre ama nelson gayet iyi.2022 den çok fazla değişiklik beklemeyin ama istatisliklere kadar oyunun incigini cincigini arastircak kadar manyaksanız 2022 sizi tatmin eder

Son iki maç takım çok kötü oynadı. Son maçlarda fazla mağlup olduk. Son maçta 90+2'de penaltıyı atabilsek 9. bitirecektik. Genç bir takımımız var. Seneye bakacağız.

1635081700079.png
1635081728282.png

Windows 11 kurduğumdan beri oynadığım oyunu oynayamaz oldum.
Konu hakkında fikri olan var mıdır? Komple sileceğim ama muazzam kariyer bitecek.:(

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt