FootMarkt l Bir GSC Projesi l Tüm Dostlarımızı Bekliyoruz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FootMarkt l Bir GSC Projesi l Tüm Dostlarımızı Bekliyoruz

Değerli GSC dostları;
Bildiğiniz üzere son dönemde Transfermarkt denilen sitenin Galatasaray ve oyuncularımız ile ilgili yapmış olduğu art niyetli çalışmalar neticesinde @Keramettin TANRIVERDİ adminimizin öncülüğünde Futbol Dünyası ile ilgili bir transfer marketi oluşturmak için bir proje başlatmış bulunmaktayız. Ekibimize katılabilecek tüm dostlarımızı bekliyoruz. Projemizin detayları en kısa sürede sizler ile paylaşılacaktır. Ortak paydası Galatasaray olan her dostumuzu bu projeye katkıda bulunmak için göreve çağırıyoruz. Özellikle veri tabanı oluşturma ve index yazımı ile ilgili programlama bilgisi olan arkadaşların hepsini aramıza davet ediyoruz. Lütfen bizlere katılınız.

Değerli GSC dostları;
Bildiğiniz üzere son dönemde Transfermarkt denilen sitenin Galatasaray ve oyuncularımız ile ilgili yapmış olduğu art niyetli çalışmalar neticesinde @Keramettin TANRIVERDİ adminimizin öncülüğünde Futbol Dünyası ile ilgili bir transfer marketi oluşturmak için bir proje başlatmış bulunmaktayız. Ekibimize katılabilecek tüm dostlarımızı bekliyoruz. Projemizin detayları en kısa sürede sizler ile paylaşılacaktır. Ortak paydası Galatasaray olan her dostumuzu bu projeye katkıda bulunmak için göreve çağırıyoruz. Özellikle veri tabanı oluşturma ve index yazımı ile ilgili programlama bilgisi olan arkadaşların hepsini aramıza davet ediyoruz. Lütfen bizlere katılınız.

Teknik olarak bir bilgim yok üstat cahilim ama madden ve manen desteklerim

Ben bu tarz yerelde kalmış projeleri inceleyeceğim öncelikle, sonrasında server konusuna vs bakacağım yani işin oluru var mı, yok mu ondan emin değilim şu an için, zamanla netleşir abi onlar.
O zaman güncelleme yaparsınız öğrendikçe süreci şartları aktarırsınız mention atarsınız uplarsınız konuyu yol alırız inşallah biraz baktım bence oluru var gibi zaten hep kollektif çabalara önem veririm ben beğendim ezcümle

Üst Alt