FootMarkt l Bir GSC Projesi l Tüm Dostlarımızı Bekliyoruz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FootMarkt l Bir GSC Projesi l Tüm Dostlarımızı Bekliyoruz

Amacımız maddiyat toplamak değil, veri toplanılmasına yardımcı olacak dostları bulmak. Eğer Lütfü bey veri toplayabilirim diyorsanız bu başlığı takip etmeye devam ediniz.
amacınız maddiyet toplamak demedim zaten. eğer ihtiyaç olursa finansör olabilirim dedim. size de demiş olayım. maddi olarak her türlü destek olurum çekinmenize gerek yok

Tr alt liglerini takip etme fırsatım yok.
Süper lige hakimim.
Kimin ne kadar para edeceğini az çok bilirim.

Yukarıda sorulmuş ama cevap verilmemiş, oyuncuların değerleri bir formül üzerinden mi yoksa bilirkişi tartışmalarından mi belirlenecek?

Bunu bir açıklığa kavuşturursak ona göre üyeler destek verebilir.

Mesela ben yazılım bilmem, benim alanım istatistik.

Gscimbom mobil

Tr alt liglerini takip etme fırsatım yok.
Süper lige hakimim.
Kimin ne kadar para edeceğini az çok bilirim.

Yukarıda sorulmuş ama cevap verilmemiş, oyuncuların değerleri bir formül üzerinden mi yoksa bilirkişi tartışmalarından mi belirlenecek?

Bunu bir açıklığa kavuşturursak ona göre üyeler destek verebilir.

Mesela ben yazılım bilmem, benim alanım istatistik.

Gscimbom mobil
Oyuncuların değerleri formülle beraber bilirkişi üzerinden çıkartılacak. Zaten bu projenin ana gayesi bir takım kulüplerin yada şahısların oyuncağı olmuş bazı sitelerin verilerinin gerçeği yansıtmadığı gerekçesi oluşturuyor. Lakin sadece fiyatlandırma değil kulüplerin ve özellikle altyapıların kullanabileceği bir İnternet scout arama motoru şeklinde de düşünebiliriz. Tabii henüz ortada somut bir kaç adım dışında elle tutulur bir şey yoktur. İlerleyen günlerde foruma Keramettin adminimiz detaylıca duyurusunu yapacak. Elinden iş gelen her dostumuzu gönüllü olarak bekliyoruz.

Üst Alt