Forma Lansmanı Yapıldı - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forma Lansmanı Yapıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Forma Lansmanı Yapıldı

her senede aynisi olmaz ki arkadaslar. her sene ayni formalari kim alacak ? Fenerliler alir o ayri konu ama :D

adamlar 30 senedir cubuklu cikartiyor her sene hep ayni renkler ama yinede yok satiyor. :D

ben sari formayi cok begendim. siyah ise galatasaray amblemli ve türk telekom reklamli bir polo gibi duruyor. parcali ise ne kötü ne iyi yani fena degil.

her senede aynisi olmaz ki arkadaslar. her sene ayni formalari kim alacak ? Fenerliler alir o ayri konu ama :D

adamlar 30 senedir cubuklu cikartiyor her sene hep ayni renkler ama yinede yok satiyor. :D

Forma tarihlerine sahip çıkmışlar işte biz de tam parçalı yapsak şort ve çorabıyla birlikte,ben de her sene alırım sıkılmadan.

footbaLLove |

Galatasaray Nike'in elit kategorisinde olup 2012/13 sezonu icin daha ozel tasarimlar yapilacaktir.

Fener diyorsunuz da onların da geçmişi farklı :D

1983 - 1984

football_shirt_5044_1_276x400x0.jpg

1989-1990

football_shirt_3213_1_500x400x0.jpg

ben buna katılmıyorum..dünyadaki bütün büyük kulüplerin (real madrid,inter,milan,chelsea,manchester) herzaman kalsik 1 tane ufak değişiklikler dışında hiç değişmeyen sembol formaları vardır ve olması gereken budur..1 tane değişmeyen klasik sembol formamız olmalı

footbaLLove footbaLLove

Bilgi 3 ay once bugun cikan formalarin fotografini bizlere ulastiran kaynaktan alinmistir.

footbaLLove footbaLLove

Galatasaray Nike'in elit kategorisinde olup 2012/13 sezonu icin daha ozel tasarimlar yapilacaktir.

footbaLLove footbaLLove

Bilgi 3 ay once bugun cikan formalarin fotografini bizlere ulastiran kaynaktan alinmistir.

footbaLLove footbaLLove

zaten başladık ufaktan elitlere.Sarı elit beyazda çok kaliteli olacaktır.

Seneye de çok sağlam tam parçalı görebiliriz.

resimler gerçek bu formalar çıkacak dediğimde "hadi git ordan bunlar fake.yok şurası simetrik değil yok burası bilmem ne" diyen herkese selamlar....

Ne kadar bilinçsiz taraftarlar var webaslan ve facebookta.

Adamlar formaları çok beğenmiş parçalı harika diyen var.İşte gerçek parçalı budur diyolar.Gerçek parçalıdan bihaberler.

En kötüsü de bizim klasik formamızı çubuklu sananlar var.Hani çubuklu nerde o bizim klasik formamız yazıklar olsun yönetime diyorlar.Yazık valla.

siyah forma antep forması gibi. parcalıyla sarı formayı begendim. birde burda arkadaşlar renk tonuna takılmış. hersene aynı tonda foırma yapılcaksa zaten hic forma almayalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt