Forma satışı rezaleti - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forma satışı rezaleti

Cevap: Forma satışı rezaleti

Geçtiğimiz sezon, 2 forma ve maçlar için de antrenman eşofmanı aldım. Durumu olan takıma destek olmalı. Transferler nasıl yapılacak? Bu kulüp nasıl yürüyecek?

Şimdiye kadar hiçbir sahte ürün almadım her zaman GSStore'dan alışveriş yapıyorum imkanım el verdiği sürece orjinal ürün alıp kulübüme destek olmaya çalışıyor ve çevremdeki insanlarıda buna yönlendiriyorum.

Hayatında hiç orjinal ürün almamış taraftarlar diyor ki; yıldız oyuncu isteriz ee sen önce taraftar olarak görevini yap takıma bi katkı saglaki sonra yıldız oyuncu iste.. Bu konuda herkes çok duyarlı olması lazım...

Hangi 30 milyondan bahsediyosunuz.Ortalama taraftar sayımız yurt içinde 12-13 milyon ile en çok bizimdir.30 milyon hayal ürünü kandırmayalım birbirimizi.

Ben doğmamış çocuğuma o o kadar çok lisanslı ürün aldım ki, şimdi doğdu, büyüse de giydirsem diye sabırsızlanıyorum...GS STORE'nin sadece forma satışlarına bakarak bir değerlendirme yapmak çok çok mantısız. Ve de gereksiz hatta anlamsız....Kaba bir tabir, bu sene GS Store'den yaklaşık bin liralık alışveriş yaptım, sadece 1 forma aldım, mor forma için 90 lira ödedim. Başka da forma almadım. Sizin değerlendirmenize göre ben GS için pek verimli olamadım. Çünkü formaya göre değerlendiriyorsunuz.....

Bence yanlış bir değerlendirme ölçütü kullanmışsınız..Forma tek başına yeterli değil kıstas için....

Bu takimin renkleri sari kirmizi , ben -diger renkdaslara saygi duymakla beraber- hic bir sekilde mor formaya falan para vermem, almam. Ama asil parcali formamizda inanilmaz derecede geri plana cekildi bucaspor degiliz ki ekonomik nedenlerle renk degistirelim. BU sacmaliga bir son verilmeli diye dusunuyorum

Konudan alakasız genel eleştiri : Cevap verecekseniz ne olur önce hızlıca 15 sayfaya göz gezdirin.

Daha Stoch gibi bir adamı almadık diye, yönetime yazıkları olsun, seneye boş stada oynarlar diyen adamlar, forma mı alır?

Mesele sadece forma degil. Bence GSStore bence iyi bir yapilanmaya gitmeli. Bir sirket gibi olmali. Vatandasin cebine uygun T-shirt, kazak falan filan yapmali. Magazalar her yere yayilmali. Her sehirde taninmis bir pazarda bu tur seyler satmak icin yer bulunur. Ticaret yapmali GSStore. Sadece formayla olmaz bu is.

Ben doğmamış çocuğuma o o kadar çok lisanslı ürün aldım ki, şimdi doğdu, büyüse de giydirsem diye sabırsızlanıyorum...GS STORE'nin sadece forma satışlarına bakarak bir değerlendirme yapmak çok çok mantısız. Ve de gereksiz hatta anlamsız....Kaba bir tabir, bu sene GS Store'den yaklaşık bin liralık alışveriş yaptım, sadece 1 forma aldım, mor forma için 90 lira ödedim. Başka da forma almadım. Sizin değerlendirmenize göre ben GS için pek verimli olamadım. Çünkü formaya göre değerlendiriyorsunuz.....

Bence yanlış bir değerlendirme ölçütü kullanmışsınız..Forma tek başına yeterli değil kıstas için....

Haklisin. GS Store'nin de bu tur mallari daha kaliteli ve ucuz satmasi daha iyi olur. Mesela, Baku'de her buyuk Alisveris merkezinde 1 magaza acsalar ve forma disindaki bu urunleri satisa koysalar, cok iyi kazanc elde edilir. Maca gitmeyen, ya da futbol oynamayan insanlar daha cok gunluk giyimlerini dusunur ve GS Store bu gunluk giyimlere en uygun sekilde urunler tasarlarsa ve uzerinde guzel bir sekilde GS sembolleri koyarsa, bu Galatasarayli tuketiciye cazip gelir. Eger, buyuk bir kulup olmak istiyorsak (Dunya capinda), dikkati formadan cok bu tur urunlere vermemiz gerekiyor. Forma satisimiz degil, gunluk giyilen urun satisimiz cok olursa daha da buyuruz.

17304517778.jpg

B_b81d55e48ede7947a383a30d6d40c47d.jpg

Sunlar çiksin 200 tane almassam beni forumdan kovun.

foruma ilk mesajımla selam. benim beden ölçülerim çok büyük ve bu yüzden forma bulamıyorum. özel sipariş almıyormu Gsstore? :( (4XL anca oluyor bana)

Galatasarayımızın store satışlarında fenerden geride kalmasının tek sebebi kadıköyün feneri sahiplendiği gibi Galatasarayımızı sahiplenecek bir bölgenin olmamasıdır fener store satışlarının çok büyük bir kısmını kadıköyden sağlıyor.Babamın mesleği gereği Türkiye'nin birçok yerine gittim ilkokul,ortaokul,lise,üniversite hiç farketmedi gittiğim heryerde her şehirde doğusunda batısında şuana kadar tanıştığım insanların abartmadan söylüyorum %70 i galatasaraylıydı yani mesele taraftar sayısında değil mesele takımımızı sahiplenecek kadıköy benzeri bir bölgeye sahip olamamızdır.İnşallah yeni stadımızla bu problemi hallederiz.

Galatasarayımızın store satışlarında fenerden geride kalmasının tek sebebi kadıköyün feneri sahiplendiği gibi Galatasarayımızı sahiplenecek bir bölgenin olmamasıdır fener store satışlarının çok büyük bir kısmını kadıköyden sağlıyor.Babamın mesleği gereği Türkiye'nin birçok yerine gittim ilkokul,ortaokul,lise,üniversite hiç farketmedi gittiğim heryerde her şehirde doğusunda batısında şuana kadar tanıştığım insanların abartmadan söylüyorum %70 i galatasaraylıydı yani mesele taraftar sayısında değil mesele takımımızı sahiplenecek kadıköy benzeri bir bölgeye sahip olamamızdır.İnşallah yeni stadımızla bu problemi hallederiz.

Kadıköy de tam olarak Fener'in bölgesi değildir yani bir Beşiktaş gibi değildir açıkçası görüşünüz kısmen doğru olsa da tam olarak katılmıyorum... Galatasaray taraftarı için 30 milyon deniliyor takımına yarar sağlamak isteyen taraftar illa ki alır formasını bir şekilde.. Ülkenin dört bir yanında storelar açıldı internet üzerinden satışlar yapılıyor belirli bir bölgemiz yok diye böyle bir bağlantı kuramayız.. Seyrantepe bölge olacak yer bile değil mesela, Mecidiyeköy gibi olamayacak bana göre asla o zaman ne yapacağız ? Olay taraftarın bilinçlendirilmesinde ve korsan satışlarının önüne geçilmesinden geçiyor..Korsan forma satışlarıyla ilgili bir analiz yapılabilise yüksek ihtimal birinci oluruz..

Biz şampiyon olsak bizde çok forma satılmaz fener şampiyon olsa patlama olur arkadaşlar galatasaray taraftarı avrupada başarıya aşık bordoeux maçına gitmiştimö 4-3lük çadır mağazasında önümü göremiyordum yemin ederim

Biraz da taraftarın maddi durumu ile ilgili. Fenerbahçe'nin taraftarı, işi olan, parasını kazanan insanlardan oluşuyor. Galatasaray taraftarı ise, daha düşük gelirli, gerek öğrenci, gerek çocuk, gerek iş bulamamış kesimden oluşuyor. Biraz da bunun etkisi var.

Üst Alt