Formalardan En Çok Hangisini Beğendiniz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Formalardan En Çok Hangisini Beğendiniz?

Cevap: Formalardan En Çok Hangisini Beğendiniz?

Mor, krem rengi cart curt renkli formalar çıkacağına böyle Kırmızı, Sarı, Beyaz renkli formalar çıksın. Kırmızıyı gerçekten çok beğendim bi Manu havası var :)))

Adidas'tan sonra bize Nike baya iyi geldi diyebilirim. Bu kan değişikliği forma satışına da yansıdı zaten. Bu sene de transferler ve başarı dahilinde daha da artarak forma satışında da bir istikrar sağlayabileceğimize inanıyorum..

Hepsi çok güzeller ama en çok Parçalı'nın yakasına takıldım keşke öyle olmasaydı.

Koldaki kalın, siyah şerit daha önce fotoğrafını çekip nette yayınlayan elemanda çok kötü görünüyordu... Kırmızı forma vucuda oturmazsa rezil bir görüntü oluşturuyor; ki vucuda oturunca süper görünüyor. Ama yine de parçalının görüntüsü bence bir numara.

1 Parçalı-2 kırmızı-3 beyaz diye sıralama yapıyorum.

Beyaz formayı beğendim. Aslında 2008-09'daki beyaz formamız daha güzeldi ama bu da iyi görünüyor açıkçası.

Kırmızı için karar veremedim. Hem beğendim hem beğenmedim. :D

Parçalı forma ise güzel ama bayrağın yeri çok kötü olmuş. Nike amblemini ortaya alıp bayrağı sağ tarafa güzel bir şekilde yerleştirebilirlerdi. Ya da bayrak ortaya alınırdı. Bundan sonra değiştirilebilir mi bilmiyorum ama değiştirilse iyi olur. Çok kötü görünüyor bu şekilde.

Beyaz formayı beğendim. Aslında 2008-09'daki beyaz formamız daha güzeldi ama bu da iyi görünüyor açıkçası.

Kırmızı için karar veremedim. Hem beğendim hem beğenmedim. :D

Parçalı forma ise güzel ama bayrağın yeri çok kötü olmuş. Nike amblemini ortaya alıp bayrağı sağ tarafa güzel bir şekilde yerleştirebilirlerdi. Ya da bayrak ortaya alınırdı. Bundan sonra değiştirilebilir mi bilmiyorum ama değiştirilse iyi olur. Çok kötü görünüyor bu şekilde.

Ortada yaka var abi.

Bence geçen seneki formalar daha iyi gibiydi

Sarı formayı göremedim , kaldırıldımı ?

Kanımca en güzel forma kırmızı idi.Beyaz formamızda güzel ama simgemiz olan parçalı forma için aynı şeyi maalesef söyleyemeyeceğim. :(

Evet öyle bir durum var. Yakanın uzantısı olmasa olabilirdi ama resmen yarısına kadar uzanıyor formanın. :D Ortaya alma planı yatar böylece. :D

Keşke daha uygun bir şey yapılabilseydi. Çünkü gerçekten iyi görünmüyor.

Ama taraftar forması v yaka olacağı için o formada olacaksa ortada olur büyük ihtimalle.

bu ucube "forma"lardan 2 sene önce kurtulduk ya, gerisi mühim değil...

B_1341b7ae98ce8eba4bd704cd84d55623.jpg

859_elano-baros-arda-galatasaray-mor-forma-.jpg

Bence beyaz formada zirvemiz budur.

byz.jpg

Adidas'ın yaptığı en iyi işti bence.

Üst Alt