Formula 1 Takip Başlığı | Verstappen 136-101 Perez - Sayfa 409 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Formula 1 Takip Başlığı | Verstappen 136-101 Perez

Hangi Takımı Destekliyorsunuz

• Kullanılan toplam oy
    40
  • Anket kapatılmış .
Vasseur'a çok gereksiz yükleniliyordu geçen sene geldi ve geldiğinde Binotto'nun gitmeden önce son kazık eseri SF-23'ü aldığında araç rezil haldeydi sezonun 2. yarısında SF-23 EVO'ya dönüştü ve yarış kazanıp podyuma çıktı aynı araç konseptine devam edip rakibini mağlup etmeye çalışıyor aracın potansiyeli çok daha fazla bekleyip görelim.

Orası kesin ama sainz leclerc 'den iyi pilot onun için dedim.
Ben artık kıyaslama işini kapattım takım olmak birlikte çalışmak önemli ama umarım Sainz istikrarlı performansını sezon geneline yansıtır Leclerc'de biraz daha iyi hale gelir

Leclerc'in de yarışta işi kolay değildi Mclaren'lerde de hafife alınmamalı neredeyse 6 tur eski lastiklerle farkı kapattırmadan çıkardı en hızlı turu aldı üstüne Sainz'a yaklaştı ikiside övgüyü hak ediyor takım adına güzel moral olacaktır.

Verstappen yarış dışı kalmasa muhtemelen Mclarenler ile kapışacaktı Perez'den tur başına çok daha hızlı olacağı kesin ama o bile yetmiyordu kendisi adına iyi oldu diyebiliriz. :asd:

Uçan kaçan sainz 4. sırada, balon leclerc 2. sırada

sainzin vasatlığı balon leclerci 3 yıldır yenemiyor. bence sainzin leclercden iyi olmadığı defalarca kanıtlandı. ferraride de eksikliği hissedilmez.

perezin arkalarda olduğu, favori maxın arabasının dnf olduğu yarışta, leclercin geride başlayıp üstelik en zorlandığı pist olan ortamda tabiki en hızlı 2. araçlar 1. ve 2. sırayı paylaşacaktı.

allahın aslanı max olsaydı 25 saniyeyi yapıştırmıştı eşeksainze. dua etsin max yoktu

Üst Alt