Formula 1 Takip Başlığı | Verstappen 136-101 Perez - Sayfa 408 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Formula 1 Takip Başlığı | Verstappen 136-101 Perez

Hangi Takımı Destekliyorsunuz

• Kullanılan toplam oy
    40
  • Anket kapatılmış .
SF-24 hiç zorlanmıyor yağ gibi akıyor hafta sonu pole + yarış kazanma ihtimali olabilir ama asıl beklenti Japonya ve Imola'da gelecek güncellemeler sonrası olur oraya kadar makas çok açılmazsa sezonun kalanı her şeye açık hale gelir.

Max 1. olur bana kalırsa. Ferrari en hızlı araca da sahip olsa avustralya da kazanmaları zor.

F1 sayfasının yaptığı quizde en zor pistleri sormuşlardı, millet monaco, ingiltere falan sayarken bu avustralya demişti. Monaco evim, orada çok hızlıyım ama avustralyada gereksiz derecede zorlanıyorum gibi bir lafı vardı. O yüzden Ferrarici tayfadan herkes Leclerc'in pole alacağını düşünürken ben sadece instagramda o quize denk geldiğim için leclerc'nin pol almayı geçtim sainzin arkasında kalacağını tahmin ettim.

ama yarış galibi, avrupanın soğuk çocuğu max verstappen olur gibi. olmaması için kaza yapıp yarış dışı kalması gerekir. Yarış dışı kalmayıp kaza yaparsa yine gelir arkadan

SF-24 hiç zorlanmıyor yağ gibi akıyor hafta sonu pole + yarış kazanma ihtimali olabilir ama asıl beklenti Japonya ve Imola'da gelecek güncellemeler sonrası olur oraya kadar makas çok açılmazsa sezonun kalanı her şeye açık hale gelir.
Dün pole kaçmasında Sainz'ın viraj girişi ve çıkışında yaklaşık 0.4 saniyelik hatası vardı ama sonuç olarak yarış temposunda iyiydik ve kazanıldı asıl şampiyonluk yarışı bundan sonra başlayacak Japonya ve Imola'ya kadar fark bu seviyelerde olursa ondan sonrası için işte hikaye yazılabilir.

Mercedes aracı sil baştan yapmasının bedelini ödüyor bu şekilde zaten Redbull'u geçemezsin ya da başarılı olamazsın geçen seneki aracın üstüne koymak varken dahada rezalet hale getirdiler puan dahi alamadılar. Russell veya Hamilton yarış dışı kalmasa bile rezalet durumdalar 4-5'nci takım haline gelmişler.

Üst Alt