Fortnite - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
3 gündür oynuyorum daha bir kişiyi öldüremedim. Oyun koluyla nisan almak çok zor geldi bana. Kontrol cok hassas, hafif kandırayım diyorum adamın 10 metre yanına kayıyor. Zamanla alışırız inş cunku oyun guzel.

3 gündür oynuyorum daha bir kişiyi öldüremedim. Oyun koluyla nisan almak çok zor geldi bana. Kontrol cok hassas, hafif kandırayım diyorum adamın 10 metre yanına kayıyor. Zamanla alışırız inş cunku oyun guzel.
shotgun kullan yav. sniper cok zor oyunda bende kullanamiyom, shotgun, scar(assault rifle) bide silence gun candir. RPG babadir tabi.
Kontrolleri ayarlardanda ayarlayabilirsin rnekdas

shotgun kullan yav. sniper cok zor oyunda bende kullanamiyom, shotgun, scar(assault rifle) bide silence gun candir. RPG babadir tabi.
Kontrolleri ayarlardanda ayarlayabilirsin rnekdas
Eve gidince su ayarlari bir kurcalıyım. Dün o sarı sniperla dağın tepesindeyim adam da altimda mal gibi beklerken 7-8 el ateş ettim adamı vuramadım ya la :D Sonra kapattim zati. Bu oyun pc oyunu aga Bizim beş tuşla yaptığımızı adamlar tek tuşla pat pat yapıyorlar.

Bir ara ekip olarak oynayalım ama.

Eve gidince su ayarlari bir kurcalıyım. Dün o sarı sniperla dağın tepesindeyim adam da altimda mal gibi beklerken 7-8 el ateş ettim adamı vuramadım ya la :D Sonra kapattim zati. Bu oyun pc oyunu aga Bizim beş tuşla yaptığımızı adamlar tek tuşla pat pat yapıyorlar.

Bir ara ekip olarak oynayalım ama.
Valla sniper isi zor renkdas ya, bide uzakdan, iki kisi olurdum suana kadar o da 5-10 metre uzaginda oldugundan :asd:
Shotgun ve hele gold assault rifle ile en az 3-4 kisi oldurursun rahat.
PC oyunu felan degil pc'de oynayalarinda ebesini gosteriyorum, gecen gun racon revolution controlleri aldim cok rahatim.:D
Carsamaba olur aga haftaya, evde degilim suan. Ben varim bide surdan iki kisi daha ayarlarsak hos olur

Valla sniper isi zor renkdas ya, bide uzakdan, iki kisi olurdum suana kadar o da 5-10 metre uzaginda oldugundan :asd:
Shotgun ve hele gold assault rifle ile en az 3-4 kisi oldurursun rahat.
PC oyunu felan degil pc'de oynayalarinda ebesini gosteriyorum, gecen gun racon revolution controlleri aldim cok rahatim.:D
Carsamaba olur aga haftaya, evde degilim suan. Ben varim bide surdan iki kisi daha ayarlarsak hos olur

Gold rifle kullanmak nasip olmadı, en baba silah o herhalde.

Carşamba uyar. O zamana kadar ben de biraz alisirim.

Nasıl adamlara denk geldiysem tetiğe basmadan ve yaralanmadan 1. yaptılar. :D
20e124437075367650e38da98f630ec3.jpg

Ben bu oyunu geçen ay indirdim 1 defa oynadım bir daha bakmadım. Bu ne popülerlik böyle ya ben anlamadım bu oyunu ya da gerçekten çöp

Solo kazandikdan sonra oyle bir bagiriyor ki insan sanki bir milyon kazanmisin. Bide agir kufur edecem artik son 1v1'deyim soloda, en iyi loot bende, gold rocket launcher desen, golden SCAR desen bende, highground desen o da bende, adam bana karsi geliyor, head shot yapiyorum olmuyor ardindan fort'umdan duserek oluyorum, guya 182 kadar healthim varda ama yine direk oldum. :(

Üst Alt