Forum bitmiş | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forum bitmiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tartışma platformuna yazamıyorum 45 yaşındaki adam(benim için artık değilde) ahmet kolkop alevilere laf atmış bu topraktan sileceğiz ermeni tohumlarını demiş. Gelsinde silsin silebiliyorsa bu evde kedi emzirmeye benzemez birde 6 kişi like lamış içlerinde mod diye gezinenler bile var, topunuzun allah belasını versin utanmazlar sizi.

#Dursun&Hamza istifa!!

Çoğu transfer manyağı. Transfer periyottan hariç çok iş olmaz. He birde cl maçlarında. Ama şu aralar akıllar nekadar futbolda olabilirki

tartışma platformuna yazamıyorum 45 yaşındaki adam(benim için artık değilde) ahmet kolkop alevilere laf atmış bu topraktan sileceğiz ermeni tohumlarını demiş. Gelsinde silsin silebiliyorsa bu evde kedi emzirmeye benzemez birde 6 kişi like lamış içlerinde mod diye gezinenler bile var, topunuzun allah belasını versin utanmazlar sizi.

#Dursun&Hamza istifa!!

Yanlışlık olmuştur Ahmet ağabey öyle birisi değil. Bir daha oku postunu adamın okadar kolay değil karalamak insanları.

Yanlışlık olmuştur Ahmet ağabey öyle birisi değil. Bir daha oku postunu adamın okadar kolay değil karalamak insanları.

bazi fasho renktaslarimizin sikca sozunu ettigi sevgi pitircikligi ve humanistlik bu olsa gerek heralde atakan m8?

copy paste edilen laf ortada
ahmet agabeyi karalamak o kadar kolay degil ama ahmet agabeyin kendinden olmayanlari karalamasi bir hayli kolay apparently
genel olarak o tpye akil almaz seyler yaziliyor da neyse
zaten adi ustunde, TP. anca bok temizlemeye yarar

bazi fasho renktaslarimizin sikca sozunu ettigi sevgi pitircikligi ve humanistlik bu olsa gerek heralde atakan m8?

copy paste edilen laf ortada
ahmet agabeyi karalamak o kadar kolay degil ama ahmet agabeyin kendinden olmayanlari karalamasi bir hayli kolay apparently
genel olarak o tpye akil almaz seyler yaziliyor da neyse
zaten adi ustunde, TP. anca bok temizlemeye yarar

Cund kokan bir mesaj. :d

dursun ozbek
hamza hamzaoglu sagolsun :/

daha sponsor belli degil, transferler zaten fiyasko yani konusulacak ne var?
istifa desek, dursun ve hamza musait olmayan yerleriyle bize gulecek bizde burda bosuna kendimizi yipratiyoruz cunku konusalucak hic bir guzellik yok malesef

Aga forum bitmiş diye konu açmamızdan sadece 24 saat sonra hairy cund ve emir satrianinin mod olması tesadüf olamaz heralde? Muhtemelen beratada gittiler ama o nazikçe geri çevirdi bakalım bu stratejik hamleler foruma hareket getirebilecekmi bekleyip göreceğiz...

Aga forum bitmiş diye konu açmamızdan sadece 24 saat sonra hairy cund ve emir satrianinin mod olması tesadüf olamaz heralde? Muhtemelen beratada gittiler ama o nazikçe geri çevirdi bakalım bu stratejik hamleler foruma hareket getirebilecekmi bekleyip göreceğiz...
Tesadüf. 1 hafta önce karar verdiğimiz bişeydi.
Berat'a gitmedik ama aklıma gelmedi değil.
Bu konuyu da birazdan kilitleyeceğim, herhangi bi işlevi yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt