Forum Dinozorları - Sayfa 107 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forum Dinozorları

Hadi ben irmik helvası yapmaya gidiyorum, bu sefer tutturacağım inşallah... İlk yaptığımı çok az kavurmuşum yağ çekmedi, ikinci yaptığımı fazla kavurdum irmikler yandı... Bu sefer tutturacağımı düşünüyorum.

Zeytinyağı ile çok dağılıyor geçende denedim.Sanki arabistan çölünde kum tanesi yiyor gibi hissediyorsun :D Margarin zararlı falan ama ne güzel tutuyor mendebur :D

e29f9eb875de1b6068a576fb8698a21e.jpg

Madem irmik hoşunuza gitmedi Jane ablamızın, "hey gidin" dediğimiz Ziyaretçiler dizisinden bu fare yeme sahnesini umarım beğenirsiniz :

Un helvası paylaşamıyor muyuz ?

Allahım sana geliyorum bayılırım :D

Hehe ben dün izledim bunu, istisnasız youtube zımbırtısını hatim ettim hatim. Anadolu'dan Görünüm bile izledim,o derece psikoloji gitmiş :D

Çok bölüm harcadım ama bu diziden ben. Yatırıyorlardı,bir ara Rambo izledim diye sevindirik olmuştum :D Bu dizide unutamadığım laf "vaka",unutamadığım bölümlerden biri de uzaylı ile insan karışımı melez varlığı konu alan bölümdür :D

Allahım sana geliyorum bayılırım :D

Hehe ben dün izledim bunu, istisnasız youtube zımbırtısını hatim ettim hatim. Anadolu'dan Görünüm bile izledim,o derece psikoloji gitmiş :D

Çok bölüm harcadım ama bu diziden ben. Yatırıyorlardı,bir ara Rambo izledim diye sevindirik olmuştum :D Bu dizide unutamadığım laf "vaka",unutamadığım bölümlerden biri de uzaylı ile insan karışımı melez varlığı konu alan bölümdür :D

Hiç normal bir adam değilsin cidden. Şükür ben senin gibi değilim :D

Üst Alt