Forum Sinirlenme Duvarı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forum Sinirlenme Duvarı

Biraz sözlük formatı kopyası gibi olacak ama bence bu tarz bir başlığa da ihtiyaç var diye düşünüyorum.

Bundan böyle öfkelendiğinizde bu başlığa gelerek (kız meselesi, iş hayatı, ve diğer bütün sinirlerinizi hoplatan) konular ile ilgili dertleşebilirsiniz.

Tabi içinde küfür, ve hakaret içeren ifadeler olmamasına yine özen göstermek lazım.

Açılışı da ben yapayım hatta.

4 haftadır bir türlü bir gününü bile ayarlayamayan tez hocam sayesinde, bir dönem daha kaybettim.

Lanet olsun böyle işe. Sinirden duvara kafa atacağım artık...:mad:

Devlet kpss'yi komple torpile çevirmesine rağmen halen çevremde kpss'ye hazırlanıpta şu an ki hükümete oy verecek insan var. Sinirden deliricem.

o georghe bugun isyerinde musteriyle kapistim , lanet olasi pislik herif basimi agritti ..

^kufur yasak oldugu icin anca buyle sinirimi atabildim

Konunun tutmayacagini biliyorumda postum sayisi artsin diye oflenecem..

Afedersin ama sira var hanimefendi gecsenize arkaya.. Olabilr yani biz salak miyiz sirada bekliyoruz?

Yaa uzatmayin lan ev hanimi lutfen gecin arkaya zaten siradaymis iyi bende gideyim su alip geleyim de benim siram burasiydi diyeyimm

Esin mi sirani tutuyordu bayim ben kariniz kaynama yapiyor sandim kusura bakmayin tamam kabalasmayin sakin olalim hepimiz emekli maasini almaya geldii buraya dovusmeyelim..

Anlayisin icin tesekkurler abla kusura bakma sendee ..

Hisimla konuya basimdan gecen olayi yazdim ama sonunda barismissiz

Merhaba Arkadaslar Behlul tekrar aranizda hosgeldiniz.Bihterimi kaybettim siz siz olun kendinizi kaybetmeyin.Behlul kacar.

Son düzenleme:
Yarın 20 manager önünde bir şeyler sunacağım hiç birisi şeyimde değil.

Yaptığımda geçen senenin istatistikleri.
Hepsine yanlışlarını çat çat yüzüne çakacağım.

Bana ilerisi için sana daha iyi bir konum vermek istiyoruz diyorlar.
Siz kimsiniz bana birşeyler vereceksiniz ben topunuzu donumda sallarım.

Çoğunun akademik ünvanı bile yok!
Yarın görüşürüz laleler.

Not: tam olarak içimi dökemedim!

BlueTapa

Üst Alt