Foruma Sızan fenerlilere Tavsiyeler | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Foruma Sızan fenerlilere Tavsiyeler

Transfer dönemiyle birlikte foruma ciddi bir üye girişi olmuştu. Haliyle bu girişten fenerli arkadaşlarda faydalandı.

Bir çoğu forumda yapısını bilmediğinden, yönetim tarafından çabucak avlandı.

Sizde bu acemi arkadaşlara yardım etmek istemez misiniz?

İlk tavsiyem fenerli soyadlarından uzak durmalar, en çok göze batan soyadlar, Koç, Yıldırım

Onlar buraya sızar bizimkiler antuta sızar ne bu savaş mi yapıyoruz. Bırakalımda yalandanda olsa Avrupa şampiyonu taraftarlığı tadını alsınlar yazık onlarada

Buradan hepsinin
8jk li varsa onların da
..... olup gidin şu forumdan kendi çöplüğünüzde unuz ile Forest başkanınızın vukuatlarını tartışın

Moderatör tarafında düzenlendi:
Avatar kullanmamalarını tavsiye eder misin renktaş :asd: :asd: :asd:
😂😂 Yalniz renktaş avatar kullanmamam sarı üye olmam, kuş olduğumu göstermez göstermemeli bence. 8-9 yıldır bu foruma üyeyim, yazmaktan ziyade sizin görüşlerinizi okumak daha keyifli oluyor. Sadece transfer zamanı da girmem vakit buldukça düzenli olarak girerim. Bu arada senin güzel hatrın için öz cimbomlu, aslan parçası kızımın fotosunu avatar yaptım 😊

Transfer dönemiyle birlikte foruma ciddi bir üye girişi olmuştu. Haliyle bu girişten fenerli arkadaşlarda faydalandı.

Bir çoğu forumda yapısını bilmediğinden, yönetim tarafından çabucak avlandı.

Sizde bu acemi arkadaşlara yardım etmek istemez misiniz?

İlk tavsiyem fenerli soyadlarından uzak durmalar, en çok göze batan soyadlar, Koç, Yıldırım

@Berkay Saraçoğlu ne diyor bu ??

Bırakın takilsinlar.
Hakaret etmedikleri sürece sorun yok.
Hatta güzel şekilde futbolda tartışalım.

Üst Alt