Forumda duyduğunuz en iyi espriler? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumda duyduğunuz en iyi espriler?

Cevap: Forumda duyduğunuz en iyi espriler?

Burak Eren'den gelsin,

" Bülent Ersoy çok büyük adam olacaktı, ama önünü kestiler. " gibi birşeydi sanırım. :)

Bir arkadaş bana Sheriff maçı topiğinde avatarında Alex'in ne işi var demişti aynı avatarım şu andaki komediydi :D

Bir suru var ama Cengiz abiydi sanirim yazan,fenerbahcenin ceyrek finale kaldigi sene yazmisdi,burda gercekten yerlere yatmisdim,

naz isimli fenerbahceli bir uye vardi,bir de G.Sarayli bir uye,bunlar fenerimin basliginda tartisirken cengiz abi devreye girdi,

Bak naz ve x' (ismini unuttum),bir birinize ozelden msn verin,gidin kamera acin,bir birinize memenizi ve cukunuzu gosterin ama burayi bu hale cevirmeyin

:D:D:D

Bu efsane zaten bide devamı olması lazım organlarınız o kadar büyüdüyse gibi lerinden ^^

Fatih yanlış başlığa mesaj attın sanırım." En iyi espriler " diyor başlıkta. xD xD

meriç basghaan :asd:

Kendi espirime kendim çok gülmüştüm.Fb Sivas'a da yenilmiş,3.deplasmanından da puansız dönmüştü.Muhteşem 3 lünüz topicine ben dedim ki:Antep,Hacettepe,Sivas.

Espri kategorisinde ele alınır mı bilmem ama # Sercan Yıldırım topic'inin tag'leri unutulmazdır benim için . :D

Hayri cund un 'keşke' konusuna yazdığı mesaj.

Keske bu konuyu okumasaydim.

:D:D

Ve 2. bomba

Rijkaard geldi, Barış bitti! konusu

Hee bitti vallah, futbolu birakmis Bremen'e tasinmis. Orda bir tarla almis icine de esek, tavuk, tavsan ne bulduysa ust uste bindirmis mizika calip polka oynuyormus. Aksam da bugday ezmesi yiyip mahzende sakladigi ev yapimi viskiyi yudumlayip neden boyle oldu diye ic geciriyormus. Saclari beyazlamis, tirnaklari yenilmekten yok olmus, kocaman gobegi varmis ve ikide bir dirseklerini yalamaya calisiyormus. 10 metreden fazla yaklasanlari Rijkaard sanip elinde tuglayla kovaliyormus.

YAHU lan YA HU lan. Utanmiyonuz mu boyle basliklar atmaya bre hirbolar? Nereye bitmis? Billion kadar orta saha oyuncumuz var. Belki hazir degil la. Nereye 'bitmis'? Dah onumuzde 50 mac var. Baris bitmese bile ben sizi bitirecem. Bu buram buram otizm kokan pis haberlerinizi bitirecem. Yeter yahu.

:D

Üst Alt