Forumda En Sevdiğiniz 10 Üye - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumda En Sevdiğiniz 10 Üye

Cevap: Forumda En Sevdiğiniz 10 Üye

Haydi gençler şu münafıkları bir çatlatalım ;

[video=youtube;_H3JZ_Cj6FA]https://www.youtube.com/watch?v=_H3JZ_Cj6FA[/video]

''Hazir yazilmisi varmis burda'' :)

Herkes gibi top 10 yapmayacağım, unutacağım bir sürü isim çıkacak, ayıp ettiğim insanlar olacak vs. Ama başkaları gibi internet üzerinden antipati ya da daha ileri gidip kin beslediğim bir iki kisi haric yok. Anlık sinirlendiğim ya da enteresan bulduğum şahıslar olabilir, onları da bir şekilde kabul ediyorsun zaten zamanla... Onun dışında gerçek hayatta tanışmak istediğim bir kaç isim var pek tabi ki. Yorumlarını okuduğum, saygı duyduğum kişiler. Onlar da zaten kendilerini biliyordur

Ne kadar da kopyalanmış o yazım öyle... Gören 50 yıl sonra ünlü aristokratların düşünceleri kitabında yer alacak diye düşünecek. :)

Herkes gibi top 10 yapmayacağım, unutacağım bir sürü isim çıkacak, ayıp ettiğim insanlar olacak vs. Ama başkaları gibi internet üzerinden antipati ya da daha ileri gidip kin beslediğim bir iki kisi haric yok. Anlık sinirlendiğim ya da enteresan bulduğum şahıslar olabilir, onları da bir şekilde kabul ediyorsun zaten zamanla... Onun dışında gerçek hayatta tanışmak istediğim bir kaç isim var pek tabi ki. Yorumlarını okuduğum, saygı duyduğum kişiler. Onlar da zaten kendilerini biliyordur :ays:

Herkes gibi top 10 yapmayacağım bakın arkadaşım. adım emre. selim bi insanım.32 yaşındayım ve seyyar overlokçuyum. sizin yüzünüzden mahallelerde gezerken hız yapıyorum hickimse ne anonsumu anlıyo ne de halılarını veriyor. eskaza halısını veren olursada anasını belliyorum halının iki ucundan orta yerine kadar overlok yapıyorum. cunku aklıma senin videoların geliyor ve deliriyorum. sizin yüzünüzden iflasın eşiğindeyim. böyle yapmaya devam ederseniz gelip sizi bulucam.

Herkes gibi top 10 yapmayacağım, unutacağım bir sürü isim çıkacak, ayıp ettiğim insanlar olacak vs. Ama başkaları gibi internet üzerinden antipati ya da daha ileri gidip kin beslediğim bir iki kisi haric yok. Anlık sinirlendiğim ya da enteresan bulduğum şahıslar olabilir, onları da bir şekilde kabul ediyorsun zaten zamanla... Onun dışında gerçek hayatta tanışmak istediğim bir kaç isim var pek tabi ki. Yorumlarını okuduğum, saygı duyduğum kişiler. Onlar da zaten kendilerini biliyordur

Bir konu hakkında yorum yapıyorum. Sonra yaşımı görüyorlar. 14. Ergen veya abicim diyenlere suikast düzenleyesim geliyor... :sopa:

Üst Alt