forumda engellediklerimiz? - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

forumda engellediklerimiz?

iovjDG.png

sadece ve sadece İsmail Enver.
başka kimseyi engellemem engellemeyi düşünmem bile. çünkü herkesin harika fikirleri var bu forumda.

sadece ve sadece İsmail Enver.
başka kimseyi engellemem engellemeyi düşünmem bile. çünkü herkesin harika fikirleri var bu forumda.
Engellediğine göre görmüyorsun o zaman işbu postu senin nezdinde ahaliye yolluyorum... Ben seni hiç hatırlayamadım cidden üstat dolayısıyla herhangi bir menfi görüşüm de yok seninle ikili diyaloğa girmişliğimiz de yok hatta hiç alıntılamadık da birbirimizi yıllardır ama demek ki nasıl çekindiysen fikir teatisinde bile bulunmadan engellemişsin sıkıntı yok bu senin özgürlüğün de bunu gelip durduk yere belirtmen ilginç hadi bu da normal olsun da herkesin harika fikri var deyip direkt bana sallamaktan çekinmen manidar :) bu kadar çekinme benden öptüm üstat gözlerinden hürmetler ;)

Bu arada listemden @Alpay Asma yı çıkarıyorum engelini o istediği için koymuştum zaten; ama listem kısalmadı zira @Hayri Cund korkup beni engellemişti ben onu engellemedim bir daha peygamber efendimize hakaret edecek mi diye raporlamak hatta yasal mercilere başvurmak için zira ısrar ediyordu yanlışında ama uzun zamandır gözükmüyor artık bir daha aynı yanlışa düşerse siz gerekeni yapın ;) hürmetler GSC Ahalisi...

Baktım şimdi bir kişi engelliymiş. Onunda engelini kaldırdım. Olayı hatırlıyorum deli gibi magirus apoyu savunuyordu, hakaretler falan..

Hepi topu kaç kişi kaldık zaten.. Engeller kalksın.

Üst Alt