forumda engellediklerimiz? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

forumda engellediklerimiz?

Hayir engelledigim kimse yok.

Bir kac defa denedim ama tatmin olmadim. Bir türlü yine de karsima cikti mesajlari.

Savaş alanına döndü bura .bana düşmez ama konuyu kilitleyen tüm forum adına faydalı olacaktır. Kimsenin kimseyi ne dinleyecek ne arasını düzeltecek hali var. Valla iç savaş çıkar

Savaş alanına döndü bura .bana düşmez ama konuyu kilitleyen tüm forum adına faydalı olacaktır. Kimsenin kimseyi ne dinleyecek ne arasını düzeltecek hali var. Valla iç savaş çıkar

Reis niye bana bozuk atiyosun

neden mi ? hatırlamıyorsun dimi :confused:

nereden hatırlayacaksın ki..

bu postu hatırladın mı ?
6. sinif dil bilgisi kitabini bir gozden gecir

Bu kadar baslik acarak dikkat ceken bir uyenin "usteki" yazmasi huzunlendirici

Nerede eski DAT

Sizler gibi akıllı sayılmam.. Babama gel sana açtığım konuyu göstereyim dedim..

Sen beni beğenmezsin ama forumda çok sevilirim demiştim.. Konuyu açmamla babam senin postunu gördü..

Ve bu mu senin başarın dedi. Hala yüzüme bile bakmıyor buna sebep sensin.. SENİ ASLA AFFETMEYECEĞİM..:(:(:(:(

neden mi ? hatırlamıyorsun dimi :confused:

nereden hatırlayacaksın ki..

bu postu hatırladın mı ?

Sizler gibi akıllı sayılmam.. Babama gel sana açtığım konuyu göstereyim dedim..

Sen beni beğenmezsin ama forumda çok sevilirim demiştim.. Konuyu açmamla babam senin postunu gördü..

Ve bu mu senin başarın dedi. Hala yüzüme bile bakmıyor buna sebep sensin.. SENİ ASLA AFFETMEYECEĞİM..:(:(:(:(

Sahsen Size Gore En Guzel Kadinlar basligindan uzak kalman beni huzunlendiriyor

Yok sayılanlar
Hesabınız
Adem Çakar
Engin ŞİŞMAN
İbrahim Toy
Levent UYGUN
Onur Aslan
Şükrü ERDEN

Nasil dogru bir karar verdigimi anlatamam

a8.png

Yaklaşık 10 senedir forumdayım sadece 1 kişiyi engelledim. Onunda adını hatırlamıyorum.

Renktaşlar engellenmez bizde normalde.

Katılıyorum alakasız bir başlık sadece boş muhabbet dönüp insanları geriyor madem engelleme seçeneği var insanlar kullanır bunun tartışılmasında mana yok onun için katılıyorum ve konu kilitlenmeli @Keramettin TANRIVERDİ üstat göreve

Üst Alt