forumda engellediklerimiz? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

forumda engellediklerimiz?

Yok. Okumak istemediklerimi atliyorum zaten + transfer nobetinde saatta bazen 10 tane mesaj atiliyor. Bide engellediginizi dusunsenize :D

Tuttuğum takımı destekleyen adamı engellemem ben tartışmam da haklısın der geçerim absürd durum olmadıkça şuana kadar da öyle bir tartışmam olmadı kimseyle. Umarım benden de kimse rahatsız olmamıştır, iyi forumlaar.

Forumda ki tuhaf bulduğum meselelerdendir bu.
herkes sen gibi düşünmek zorunda değil. Senin fikirlerine karşı çıkan herşeye yazma gibi bi zorunluluğunda yok. Ha forum amacı budur diyebilirsiniz evet bu ama karşındaki tartışmaya değecek biri ise bu. karşında trol bile olsa, kasıtlı dahi yapsa pas geçmeye bilmeli üyeler. Her ciddiye alista daha da abartıyor çünkü karşındaki. İstediği bu adamın zaten.
Kısacası kimseyi engellemezdim. Ben şöyle yapıyorum. Baktım tartışma bi yere bağlanmıyor cevap vermiyorum olay kendiliğinden son buluyor. Sizde yapın. Yenilmiş sayılmazsınız bunu yapınca. Ruh ve sinir hastası olmak istemiyorsanız yapmak zorundasınız. Fazla ciddiye aliyinuz forumu çünkü. Oysa kafa dağıtma gırgır yapma yeri olmalı forum. Yeterince stresli hayatımız var zaten. Bide gelip tartışma okuyup, çözmeye çalışıyoz. Anlayış azıcıkta hoşgörü lutfen.

(Ben niye bu kadar ciddi yazdım lan)

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt