Forumda Uzun Yıllar Vakit Geçirmiş Olup da Artık Aramızda Olmayan İsimler - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumda Uzun Yıllar Vakit Geçirmiş Olup da Artık Aramızda Olmayan İsimler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir arkadaş vardı. Fatih Terim avatarlıydı yanlış hatırlamıyorumsa. Bulunduğun yerde aniden sallanma hissi diye bir başlık açmıştı. Arkadaşın biri de Tolunay'ın gif'ini paylaşmıştı. :D Halit diye bir arkadaştı galiba. O nerede merak ediyorum.

419E744C5BDB8B9F3D829872232FED0D.gif

Süha abi benim forumda en sevdiğim 3-4 kişiden biridir. Görüşüyorum ben kendisiyle çok sık olmasa da. Evlendi o, artık daha az zaman ayırıyor mecbur

Müzisyen olan mıydı la o? Sertaç hatta ben seni marjinal bi tip zannediyordum falan demişti fotosunu görünce. Evine Burak bomba atmış gibi düşmandı. Aynı kişi dimi karıştırmadım?

Ben severdim kendisini ya muhabbeti falan iyiydi baya ama büyük kayıp sayılmaz yani:D Murat Durgun var bizim yok bayadır, Tamer yok bayadır İpekgül bi de Ahmet Özgün yok öldü mü kaldı mı adam sosyal medya hesabı da yok ki asosyal ipnetor. Bunlar dışındakiler tek tük giriyor zaten dikkat çeken bu arkadaşları hatırlıyorum bi.

Sertaç'la küfürleşmişti o. Hatta böyle şakayla karışık küfür etmeye başladılar birbirlerine gülerken falan iş ciddiye binmişti ahuahha:D Komik bi olaydı bence.

Ben evlendim ya artık medcezir falan izliyorum, Güneşin kızlarını izledim mesela geçen gün. Bunlardan foruma zaman kalmıyor :D

benim bu forumda 5. yılım sanırım.40 a merdiven dayadık nerdeyse ve en yaşlılardan biriyim forumda.2013 de yazdıgım bi eleştiri yazısında epey bi yüklenmişti millet üstüme forumda,fbtroll diyenimi ararsınız,antudan kaçma diyenimi daha ne hakaretler,ve üstelik bu hakaretleri yapanların cogu nerdeyse cocugum yaşındaki kişilerdi..forumda yeri geldiğinde insanlar rahatlıkla ban yemeyi göze alıp bir futbolcuya saglam küfürsel giydirirken,benim küfürsüz bi eleştiri yazıma ne yorumlar gelmişti hiç unutmam.en son abdullah taşan güzel bi cümle ile bitirmişti benim konuyu.. o gün bu gündür kırgınım biraz ve epey çektim kendimi,pek yazmıyorum açıkçası sadece okuyorum forumu arada bir girip.o dönemler barış göktaş vardı görüştügüm ki farklı isimle buradaymış kendisi zaten..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt