Forumdaki Almancı Sorunu - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumdaki Almancı Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şakaysa bile komik değil. Irkçılığın espirisi bile çirkin.
Forumdaki seviyesizliklerin hiç biri şaka olarak kabul etmek istediğim şu konu kadar çirkin değil. Moderatör olarak forumun seviyesini, seviyesizleri eleyerek mi arttırırsın, içeriği zenginleştirmeye mi çalışırsın, yoksa iyi kötü demeden bir guruba savaş açarak mı?

Neyse sinirlenmiyorum. Konu şaka olmalı. Zira şaka değilse orada durmaya devam etmezdi. Gerçi bana göre ortalama üstü bir moderasyon tahrik edici olması sebebiyle şaka bile olsa bu rezalet şeyi silerdi... Neyse...
Ama gerçekten çok iğrenç, kalitesiz, seviyesiz ve espiri anlayışından yoksun yazılanlar.
Konuyu açan arkadaş lütfen önce bir zahmet gidip kendi kalitesi için endişelensin.

Hakikaten ya şu forumda bir tane admin yok mu bu dangalakça başlığı silip atacak? Bu kadar mı sorumsuzsunuz aga siz?
wo bist du mein Freund

almancı olarak şunları demek istiyorum. almanya'da işçi olarak yine gayet iyi bir gelir elde edebiliyorsun. bu gelir ile türkiye'de kral gibi de tatil yapabiliyorsun (özellikle Lira'nın son yıllarda aşırı değer kaybettiğinden sonra). burada AKP'ye oy verenin yüzdesi (1 kasım genel seçimleri) 60. yani bu insanlar batıda yaşamalarına rağmen, batıda büyümelerine rağmen, batıdan faydalanmalarına rağmen, hala gerici, muhafazakar, dinci, totaliter bir lideri seçmeyi doğru buluyorlar. bunlar bildiğin türkiye'deki çomarlardan farklı değiller. sadece daha fazla maddi güçleri var, ondan dolayı da kendilerini lord zannediyorlar. türkiye'de de bu tipten insan çok var, biz bunlara sonradan görmüş deriz, değil mi?

uzun lafın kısası, çomar her yerde çomardır, yalnız muhafazakar, gerici çomar sonra parayı görünce bir yerleri de kalkıyor. Almanya'nın sadece %16'sı CHP'ye oy vermiş, yalnız bu akçomarlar burada Almanya'da sosyal demokratları (orta sol) veya sol partisi'ni destekliyorlar, azınlık haklarını destekliyorlar diye.

kafa bu işte.

Bazı forumdaşların boş vakti çok gibi, kurs açında millete kendi etiket, adap, sofistike ve dini/dinsiz hayat tarzlarınızı aktarın bre..

Dursun istifa!!!

Tatildeyim bu almancilar tam hanzo ya bagira cagira konusuyorlar plajda icme suyu ile ayaklarini yikayip pet siseleri saga sola firlatiyorlar hele o sapkalari ile kolyeleri yokmu tiksindim yeminle ya bunlari almanyada deneme asamasinda bir ilacin kobayi olarak kullaniyorlar galiba .

tapatalk

Tatildeyim bu almancilar tam hanzo ya bagira cagira konusuyorlar plajda icme suyu ile ayaklarini yikayip pet siseleri saga sola firlatiyorlar hele o sapkalari ile kolyeleri yokmu tiksindim yeminle ya bunlari almanyada deneme asamasinda bir ilacin kobayi olarak kullaniyorlar galiba .

tapatalk

Olabildiğince uzak durmak lazım onlardan.

Olabildiğince uzak durmak lazım onlardan.
Dus aliyorlar plajda suyu acik birakip gidiyorlar dun 1 tanesine uyardim isin bitince suyu neden kapatmiyorsun evindedemi boyle yapiyorsun dedim.Sudan bol ne var aha kocaman deniz dedi,bende git dusunu orada al o zaman dedim az kalmisti dus basligini musait bi yerine monte edecektim.

tapatalk

Dus aliyorlar plajda suyu acik birakip gidiyorlar dun 1 tanesine uyardim isin bitince suyu neden kapatmiyorsun evindedemi boyle yapiyorsun dedim.Sudan bol ne var aha kocaman deniz dedi,bende git dusunu orada al o zaman dedim az kalmisti dus basligini musait bi yerine monte edecektim.

tapatalk
keske monte etseydin

araba kullanma konusunda da kultursuz bunlar

almanyada yapmaya gt ister

burda yapiyorlar

trafik kurali ihlali yapip kultursuzce araba kullaniyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt