Forumdaki Malatyalılar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumdaki Malatyalılar

Cevap: Forumdaki Malatyalılar

[video=youtube;LUTXbq3x0h4]https://www.youtube.com/watch?v=LUTXbq3x0h4[/video]

fb deki kadroya bak sanki ŞL maçına çıkıyorlar ayıp la :D:D

Mahir i Fahri Malatya lı ilan ediyorum :) Benden daha çok yorum yapıyo burada :) gaza gelmeyiz kardeşim biz Malatyalıyız :) Karadenizli olsak çoktan silahlar çekilmişti :)

Boşa mermi yakmayız kardeşim sıkıntı yok. Ayrıca Malatyanın içinden bir kız tanırdım iyi bir kızdı. Pötürgeli, Arapkirli, Doğan şehirli arkadaşlarımda var. Brde sen varsın Leventim yetmezmi?

Mahir i Fahri Malatya lı ilan ediyorum :) Benden daha çok yorum yapıyo burada :) gaza gelmeyiz kardeşim biz Malatyalıyız :) Karadenizli olsak çoktan silahlar çekilmişti :)

Urfa 'ya laf atanlar Balıklı Göle gitmedi zannediyorum. 1 Kayısıyla olmaz bu işler :yenieek:

Balikli-Gol.jpg

Helal olsun büyük ustayı saygıyla anıyorum. Bu başlıktaki en doğru, en güzel mesaj. Bir belgeselde izlemiştim doğduğu evi. İnanılmaz fakirmiş. Yattığı yer nurla dolsun inşAllah. O bizi dünyada güldürdü, Allahta onu güldürsün ;) :tiphat:

Bu arada Kemal Sunal ın Doğumgünü bugün o da Malatyalı :pasta:

kemal-sunal.jpg

Birileri Doğanşehir deki Alabalıkların fotolarını koysun. Darende Somuncu baba nın fotoları, Yeşilyurt fotoları, Karakaya barajınında fotolarını koyarsanız savinirim. Tamam Urfa nın bir Atatürk barajı fazla geelbilir ama suyumuz var çok şükür. Çeşmeden su içebilen nadir şehirlerden biriyizdir aynı zamanda. Sonra birde Malatya ovasının üstten bir görüntüsü varsa koyunda Mahir düz arazi görsün biraz :)

Sanki bana bir sataşma sezinledim. Ama cevap vermeyeceğim. Deniz resmi koyardım şimdi buraya ama ne olduğunu anlatmakla uğraşmak istemedim. ;)

Birileri Doğanşehir deki Alabalıkların fotolarını koysun. Darende Somuncu baba nın fotoları, Yeşilyurt fotoları, Karakaya barajınında fotolarını koyarsanız savinirim. Tamam Urfa nın bir Atatürk barajı fazla geelbilir ama suyumuz var çok şükür. Çeşmeden su içebilen nadir şehirlerden biriyizdir aynı zamanda. Sonra birde Malatya ovasının üstten bir görüntüsü varsa koyunda Mahir düz arazi görsün biraz :)

Üst Alt