Forumun En İtici Avatarına Sahip Üyesi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumun En İtici Avatarına Sahip Üyesi

Beyler benimle ugrasmayin , ismimi gecirmeyin diye bir cok kereler yazdim . Ben ismimin boyle anlamsiz basliklarda gecmesini istemiyorum

Size insan gibi soyluyorum , dinlemeyip israr edince de bu kez afedersiniz asagilik bir pislik gibi igrenc yollara girip kucumseme , hakir gorme , "kufretsen daha iyi" dedirtecek hareketlere girisiyorum

Benimle ugrasmayin abi , mention atmayin , alinti yapmayin , yokmusum gibi muamele edin . Hatta engellemeniz bana buyuk armagan olur

Evet @Alpay Asma'nin siyahi erkeklere olan sevgisini yansittigi avatarinin bir odul almasi gerekir.

Nerden baksan 1 ırkçılık 2 iftira 3 homofobiklik sn Demir Baş size yakıştı mı? Bence çok yakıştı.
Siyahi erkek demek irkcilik mi?

"Sevgisini yansitmak" dedigimde neden benim guzide GSCimbom adminim aklina sex geliyor? Siyahi erkeklerle bir tek sex yoluyla mi iletisim kurulur size gore?

Eger boyle bir durum yoksa hayir der gecersin.

Evet @Alpay Asma'nin siyahi erkeklere olan sevgisini yansittigi avatarinin bir odul almasi gerekir.
Demir kardeşim yine nokta atışı yapmışsın, tebrikler.
Rica ederim, ben sadece tahminde bulundum.

Rahatsizlik verdiysem kusura bakmayin.
Est bu tarz tahminlerde bulunmaya devam etmeni rica ederim.

Bazı hırbolar sanırım çekemiyor öngörü yeteneğini.

Beyler benimle ugrasmayin , ismimi gecirmeyin diye bir cok kereler yazdim . Ben ismimin boyle anlamsiz basliklarda gecmesini istemiyorum

Size insan gibi soyluyorum , dinlemeyip israr edince de bu kez afedersiniz asagilik bir pislik gibi igrenc yollara girip kucumseme , hakir gorme , "kufretsen daha iyi" dedirtecek hareketlere girisiyorum

Benimle ugrasmayin abi , mention atmayin , alinti yapmayin , yokmusum gibi muamele edin . Hatta engellemeniz bana buyuk armagan olur
itici avatarlik rutbesinden dogrudan iticilik rutbesi ne terfi ettiniz tebrikler.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

"Sevgisini yansitmak" dedigimde neden benim guzide GSCimbom adminim aklina sex geliyor? Siyahi erkeklerle bir tek sex yoluyla mi iletisim kurulur size gore?

Lafı iyi çeviriyorsun takdir ediyorum çabanı. Ancak maksadının ne olduğu Feza’dan görülen Çin Seddi gibi ortada.

İnan edin bu kirli ittifakın oyununu bozacağız.

Lafı iyi çeviriyorsun takdir ediyorum çabanı. Ancak maksadının ne olduğu Feza’dan görülen Çin Seddi gibi ortada.

Ortada olan tek sey cevap veremeyisiniz.

Ittifak dediginiz sey pek degerli Keramettin Tanriverdi adminimle aramdaki muhabbetse, bunu bozmaniza izin vermem.

Iyi forumlar.

Ittifak dediginiz sey pek degerli Keramettin Tanriverdi adminimle aramdaki muhabbetse, bunu bozmaniza izin vermem.

Iyi forumlar.
Düzeyli dostluğumuzu forumda bile çekemiyor yellow dick kardeşimiz.

Iyi forumlar.

Suni muhabbetlerin er ya da geç ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır.

Hamlelerinizi hayret ile izlemekteyim.

Cevap verip veremediğim hususuna ise bırakılıp yüce forum ahalisi karar versin.

Saygılar

Konu sahibi beni bagislasin . Neden boyle hic bir sonuc-fayda iliskisi olmayan basliklar aciyorsunuz ?

Neden yani ? Hadi sadece spor konusmayacaksak bile , is dunyasina iliskin gelismeleri konusalim , dunya siyasetini irdeleyelim , saglik veya teknoloji dallarindaki ilerlemeleri konu edelim

Bir ustteki uye sizce ne , en itici avatar hangisi , mustafa kayayi arastiralim

Ne kadar ciddiyetsiz ve amacsiz basliklar bunlar

Basligi acani sahsen derin bir kisilik olarak goruyorum ama bu sig ve sakil mevzularla mesgul olmasina da hayret ediyorum

Ciddi seyler konusabilecekken bu zirvalarla ugrastiriyorsun forumu doruk , amac ne allahini seversen

Iyi forumlar.

Suni muhabbetlerin er ya da geç ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır.

Hamlelerinizi hayret ile izlemekteyim.

Cevap verip veremediğim hususuna ise bırakılıp yüce forum ahalisi karar versin.

Saygılar
Allah Allah ilginc.

Konu sahibi beni bagislasin . Neden boyle hic bir sonuc-fayda iliskisi olmayan basliklar aciyorsunuz ?

Neden yani ? Hadi sadece spor konusmayacaksak bile , is dunyasina iliskin gelismeleri konusalim , dunya siyasetini irdeleyelim , saglik veya teknoloji dallarindaki ilerlemeleri konu edelim

Bir ustteki uye sizce ne , en itici avatar hangisi , mustafa kayayi arastiralim

Ne kadar ciddiyetsiz ve amacsiz basliklar bunlar

Basligi acani sahsen derin bir kisilik olarak goruyorum ama bu sig ve sakil mevzularla mesgul olmasina da hayret ediyorum

Ciddi seyler konusabilecekken bu zirvalarla ugrastiriyorsun forumu doruk , amac ne allahini seversen
Cok ciddisiniz Sinan Bey.

Rahat bir nefes alin.

Arkanizdaki seye yaslanin.

Gevseyin.

Ve neden bu kadar elestirdigim bir konudayim diye dusunun.

Üst Alt