Forumun ve Medyanın Fener Sevicileri Nerede? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumun ve Medyanın Fener Sevicileri Nerede?

feneri burada öve öve bitiremeyen arkadaslari göremiyorum nedense :asd22:

DÜN:
orta sahada topal-souza iki tane kütükle ilk yari bunlari nasil duman ettik gördünüz mü ? düz ön liberolarla oynama dönemi bitti dünyada.
ikinci yarida sneijder ve sinan cikinca tabi bisey yapamadik ama bunlarin yerine en azindan 2 tane ofansif adam girse yine domine ederdik oyunu
kanatlarinda alper volkan gibi iki tane süratli ama oyun zekasi yerlerde oyunculari vardi
sol bekte milli takimin 3.opsiyonu olan hasan ali , sag bekte ise yasin'in bursa'dayken dagittigi sener vardi
stoperde abdoluaye ba, ispanyol liginin en fazla gol yiyen takiminin stoperi vardi
kalede ise portekiz-brezilya usülü köylü güzeli vardi
ofansta bi nani bi van persie bide markovic vardi bunlarda. persie formsuz+erken cikti markovic sakatliktan yeni cikmisti, nani de gol atmayinca ihale bize kaldi
sezon öncesi yok böyle pahali yok böyle iyi kadro diyen yorumcular hala futboldan anladigini iddia ediyor :D
bizden cok fb'nin transfere ihtiyaci var.

GELECEK

fabianosu gidiyor, kaleci alacak
gg gidecek deniyor sag bek lazim bu durumda
kjaer disindaki stoperlerin sözlemesi bitiyor alves 1 sene daha kalacak diyorlar kalsa bile 2 stoper alacaklar
caner gitti sol bek almak zorundalar
orta sahada meirelesin yerine adam almak zorundalar topal giderse adam almak zorundalar. ilaveten orta sahaya zaten cm gerekli
ayrica ofansif orta sahalari yok onu da alacaklar
markovic gidecekse 1 kanat daha almalari lazim
forvette iki tane "ODUN" var, forvet almazlarsa bu mallarla yine bir halt yiyemezler
teknik direktörü, sportif direktörü ve baskani yok

SONUC: ee nerde fenerin muazzam kadrosu? dagildi gitti :asd22: neredeyse 10 tane adam almak zorundalar yine. bu sene 3 macta da bizi yenemediler en kötü halimizle öttürdük herifleri kupada

G A L A T A S A R A Y

Ilk 11'e forvet, sag kanat, ön libero, sag bek ve stoper gerekli. Bunlarin haricinde 3-4 alternatif oyuncu olsa da olur olmasada.

Iddia ediyorum ligde hicbir takimda Muslera, Chedjou, Telles/Carole, Selcuk, Sneijder, Podolski kalitesinde 6 oyuncu yok. Bunlarin yanina iyi adamlar koyarsak bu isimleri tutmanin ancak bir anlami olabilir.

Kupa Beyi Galatasaray ligi yine domine edecektir ama yeterli transferlerle !

Kadro kalitesi çok fazla birşey ifade etmiyor takım oyunu oynayabilmek çok önemli galatasaray riekerink ile şu anda takım oyunu oynamaya başladı bu çok önemli bir olay şu anda elimizde olan genç oyuncuları korumalı belki 1-2 takviye ile yola devam etmeliyiz.

Eksik mevkideki bütün oyuncular için fransa 2.liginden oyuncu almayı öneriyorum tane 1 m den 10 tane topçu al 10 m harca maaşlarıda 700 bin olsun en fazla tamamdır.

Öyle kağıt üstünde "süper" takım kurmak ile olmuyor. Mal mal transferler yapıp asıl gereken transferleri atladı bunlar da.

Souza denen öküze 8Milyon veren kendini köprüden atsın en iyisi. 100% komisyon transferi. Porto da iken niye almamış Vitor bey bunu o kadar cok beğeniyor da, Fenere gelir gelmez aldırıyor.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Eksik mevkideki bütün oyuncular için fransa 2.liginden oyuncu almayı öneriyorum tane 1 m den 10 tane topçu al 10 m harca maaşlarıda 700 bin olsun en fazla tamamdır.

yaw bu fransa 2.ligini biraz fazla abartmadık mı :D underrated topçular var hem de ucuz maliyetli ancak tüm takımı fransa 2.liginden kurmak da pek hoş sonuçlar vermez kanımca

Öyle kağıt üstünde "süper" takım kurmak ile olmuyor. Mal mal transferler yapıp asıl gereken transferleri atladı bunlar da.

Souza denen öküze 8Milyon veren kendini köprüden atsın en iyisi. 100% komisyon transferi. Porto da iken niye almamış Vitor bey bunu o kadar cok beğeniyor da, Fenere gelir gelmez aldırıyor.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Fener'den bir yol olmaz,Aziz kaldığı sürece 3-4 senede 1 şampiyon olup dururlar.

Dün görüldü ki,bizim formanın ağırlığı bir başka.1 ileride top tutabilen,bitiriciliği yüksek santrafor,it gibi basan mücadele eden,oyun da kurabilen bir ön libero,kademe anlayışı iyi hava topu alabilen bir stoperle bu takım şampiyon olur.Seneye önümüzde 34 maç olacak sadece,tıpkı 2011-2012'deki gibi.

Yönetimin ilk görevi bu dedigim 5 mevkiye kaliteli oyuncular almak ve cöplerden kurtulmaktir. Senelerdir iyi yedek olur dedigimiz cöplerle bir sürü zaman kaybettik. Sezon dün itibariyle bitti zaten. 3 ay vakitleri var 5 oyuncu icin.

Bonservisi elinde veya kiralik olarak alinabilecek bir sürü kalitel isim var. Lami cimi yapmadan 5 tane adam istiyorum sadece. Bu dedigim mevkilere 2 senedir atama bekliyoruz desek yeridir. Eboue'den sonra oynayan sag bek, Drogba'dan sonra forvet, Melo'dan sonra ön libero görmedik desek yeridir takimda.

Sürekli eldeki avuctaki iyileri gönderip Olcanlara falan sahip ciktilar. Artik yeter yani. O 5 adam bize 3 kupayi birden getirir ama eksik yapilacak transferlerin yani sira kadronun önemli isimleri giderse en fazla 5.oluruz.

Fener'den bir yol olmaz,Aziz kaldığı sürece 3-4 senede 1 şampiyon olup dururlar.

Dün görüldü ki,bizim formanın ağırlığı bir başka.1 ileride top tutabilen,bitiriciliği yüksek santrafor,it gibi basan mücadele eden,oyun da kurabilen bir ön libero,kademe anlayışı iyi hava topu alabilen bir stoperle bu takım şampiyon olur.Seneye önümüzde 34 maç olacak sadece,tıpkı 2011-2012'deki gibi.

Semih ve Sabri'den arindirilmis bir kaliteli sag tarafi da listeye ben ekliyorum müsadenle reis :hat:

Son düzenleme:
yaw bu fransa 2.ligini biraz fazla abartmadık mı :D underrated topçular var hem de ucuz maliyetli ancak tüm takımı fransa 2.liginden kurmak da pek hoş sonuçlar vermez kanımca

Tüm takımı kuran yok ki muslera , sneijder , podolski gibi yıldızlarımız var zaten etrafını süslüyecez ffp var diyodu ya durmasın özbek o zaman ona göre oyuncu alacak en mantıklısıda fransa 2

Tüm takımı kuran yok ki muslera , sneijder , podolski gibi yıldızlarımız var zaten etrafını süslüyecez ffp var diyodu ya durmasın özbek o zaman ona göre oyuncu alacak en mantıklısıda fransa 2

Bence de 1-2 transfer yapılabilir, Carole gibi. Carole son yıllardaki f/p açısından en iyi transferimiz oldu, tabi hepsi de Carole gibi tutacaktır diyemeyiz. Bazı mevkiiler için kumar oynamak hata olur, özellikle orta saha ve stopere 2 üst düzey isim transfer etmeliyiz bence. Diğer pozisyonlara 1-2 genç Carole tipi transfer yapılabilir.

Biz dursundan transfer bekliyoruz da daha hoca bile belli değil riekerink kalıcak mı yeni hoca mı gelicek transferden önemlisi bu gidip kendi kafasına göre topçu alıp sonra hoca getirip yine içine edebilir.

birde şu gerçeği atlamamak lazım fener bu sene 150 milyon harcasa bile galatasarayın olduğu bir ligde yapabilecekleri sınırlı ilk önce bu gerçeği kabul etmeliler belki hedefleri o zaman daha gerçekçi olur.

Ya ben Riekerinkin alt yapida GS icin cok daha buyuk is yapacagina, yillardir iyi uretim yapamayan alt yapida gelecegimizi kurtaracak revizyonu yapabilecek kisi olduguna inaniyorum.

Riekerink icin hollandadan hep duydugum sey "Cok iyi ogretmen" oldugu.

Dolayisi ile altyapida bize katkisi daha buyuk olacaktir.

Bir baskan, bir TD ve 12 futbolcu yollayip yerine ilk 11 e 6-7 futbolcu alinirsa cok sey degisecektir.

Galatasarayin oldugu ligde ligi kac puan önümüzde bitirdiler?

:melo::melo:

96983141_Bayern-Xabi-Alonso-large_trans++wsdkImd6Vq83E3h68CSQk_rlZP3VSwHnHM-jRsOVhwg.jpg

Üst Alt