Forvet Transferi Olmazsa 40.000 Sinerji Yıkılacaktır | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forvet Transferi Olmazsa 40.000 Sinerji Yıkılacaktır

Yangıncılık olsun diye yapmıyorum gerçekten , taraftarın mantıklı olan isteğinin yerine getirilmeyişiyle olumsuz sonuçlarda olabilecek sinerji kırıklığına artık ön ayak olunmuştur.
Galatasaray Futbol Takımı sadece maç kaybetmeyecek sadece forvet mevkisinde güçsüz olmayacak aynı zamanda tribünde enerjisi düşük bir taraftara oynayacaktır.

Mesele transfer taraftarlığı falan değil hanginiz üzülmedi hanginiz sinirlenmedi forvet alınmadığına ?

Para olsa alınırdı... yoktu alınmadı... eğer adam alınmadı diye desteğini esirgeyecek taraftar varsa onları nargile kafelere alalım tavla oynasınlar... Bu takım elindeki oyuncular, başındaki hoca ve arkasindaki 25 milyon - 40 bin taraftar ile de is yapacaktir...

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Biz o sözleri profilindeki zurnadan çok duyduk sonuç belli
O zurnada kendi içinden Umut diye bi sporcuyla yapacaktı o zamanlar nargileciler doluydu demekki.

Ayrıca anlaman kıt sanırım enerji düşüklüğü diyorum tribüne gitmem küserim mi diyorum ?

Profilimdeki hoca bu takımı şampiyon yaptı...

Gomis gitti yerine bıçak gibi emre akbaba ve Ndiaye geldi... hatta simdi ömer bayram...

Esas ver parayı al diyen ünal kafalılar ve onlarin hala temizlenemeyen camdalvari transfer hamleleridir hamza hocayı o transfer politikasına iten...

Profilimdeki hoca bu takımı şampiyon yaptı...

Gomis gitti yerine bıçak gibi emre akbaba ve Ndiaye geldi... hatta simdi ömer bayram...

Esas ver parayı al diyen ünal kafalılar ve onlarin hala temizlenemeyen camdalvari transfer hamleleridir hamza hocayı o transfer politikasına iten...

Ya bugün bu kadar myc yeme seçeneğim varken gidip seni rezil kepaze etmekten yemeyeceğim , hadi işine.

forvet transferi gelmedi diye enerjisi düşen taraftara sokayım.

biz Galatasaraylıyız, yıllarca parasızlık çekerek rakiplerle mücadele ettik, halende öyle. bu senede allahın izniyle mücadelemizi yaparız.

yeri geldiğinde yönetimi bu transfer sezonundaki beceriksizlik sebebiyle eleştiririz orası ayrı.

biz Galatasaraylıyız, yıllarca parasızlık çekerek rakiplerle mücadele ettik, halende öyle. bu senede allahın izniyle mücadelemizi yaparız.

yeri geldiğinde yönetimi bu transfer sezonundaki beceriksizlik sebebiyle eleştiririz orası ayrı.

Yav ne kadar gerizekalı adam var ben diyorum Ankara adamlar ne diyor .
Burda dün milleti sakinleştirmeye çalışan bendim , fenerin transferlerini beğenmeyen benim 1.85 + 'da iken transfer yapılmamış adam para yok diyor vay senin beynine - vizyonuna böyle salaklar yüzünden daha çok Umut bulutlu sezon görürdükde fatih hoca var Allahtan önünüze koyulan mama'ya tamam dersiniz anca .

Işte anlatmaya calistigim duruş budur... alınmıyor diye sene basında destek keseceksen destekleme zaten... sene sonunda eleştirini yapar gerekirse sorumlunun biletini kesersin... hep al hep al hep al... sonra bir bakmışsın 621'lik olmuşsun... ondan sonra değil futbolcu nefes alacak dermanın kalmaz...

Ya ben anlatamıyorum ya da sizde anlayacak kapasite yok .
Taraftar arkasına dönmemeli dönemezde zaten ama imkan kısmi olarak da olsa varken bu güzel kadroyu taçlandırmayıp yıkımına bile sebebiyet verecek bi boşluk oluşturmak rezilliktir .
İki gün sonra Eren sakatlandığında ve kötü oynadığında aha forvet almadınız dinlemediniz bizi diyecek 40.000 kişi anlamıyomusunuz

Forvet transferi gelmedi diye enerjimizin düşmesi normal çünkü biz Galatasaraylıyız. Mutlak başarı odaklı olmak zorundayız. Bu sene de şampiyon olmayalım diyemeyiz her zaman iddialı olmalıyız. Yönetim açısından bu süreç rezalet yönetilmiştir.

Forvet transferi gelmedi diye enerjimizin düşmesi normal çünkü biz Galatasaraylıyız. Mutlak başarı odaklı olmak zorundayız. Bu sene de şampiyon olmayalım diyemeyiz her zaman iddialı olmalıyız. Yönetim açısından bu süreç rezalet yönetilmiştir.
benim bildiğim Galatasaray taraftarının enerjisi falan düşmez.

evet yönetim en başta gomisi 6 milyona gönderek hata yapmıştır, koskoca dünyada 1 tane kiralayacak forvet bulamayarak 2. hatayı yapmıştır.

ee napalım yani ? bizde söylüyoruz bizde eleştiriyoruz. artık yapacak bir şey yok.

bir bakarsın sinan veya muğdat ciddi işler yapar onları kazanmış oluruz.

evet yönetim en başta gomisi 6 milyona gönderek hata yapmıştır, koskoca dünyada 1 tane kiralayacak forvet bulamayarak 2. hatayı yapmıştır.

ee napalım yani ? bizde söylüyoruz bizde eleştiriyoruz. artık yapacak bir şey yok.

Şampiyonlar ligine gidecek takımın asil taraftarı bir bakarsın sinan muğdat ciddi bişey yapar diyerek sezona giriyorsa benimde diyecek bir şeyim yok.Buna karşı çıkmaz vefasızlıksa bunu normal karşılamak ne ?

Sen enerjisi düşmez de dur gerçekleri görmek içinde Pollyanna okumaya ara ver

Yapacak bir şey yok tabi ama eleştirip tepki göstereceğiz. Hiçbir şey olmamış gibi davranamayız. Bu olay benim huzurumu kaçırdı.

Şampiyonlar ligine gidecek takımın asil taraftarı bir bakarsın sinan muğdat ciddi bişey yapar diyerek sezona giriyorsa benimde diyecek bir şeyim yok.Buna karşı çıkmaz vefasızlıksa bunu normal karşılamak ne ?

Sen enerjisi düşmez de dur gerçekleri görmek içinde Pollyanna okumaya ara ver
senin enerjin düşsün kardeş canını sıkma senin yerine de enerji koyacak birileri bulunur, burası Galatasaray.

Başkanına,Başkan yardımcısına patlamaya hazır bi 40.000 değil 30.000.000 var biz transfer taraftarıyız ama neyse bi tek ben sinirliyim benim enerjim düştü benim yerime birini bulursunuz sucukcu tayfadan.
C036BnEWIAAhtnQ.jpg

Hocam varken bir tek ona güveniyorum. Henry yada rodri den forvet yaratır gerekirse.
Sakin olun renkdaşlar. Bir kalemde yönetimi ve hocayı çizmeyin.
Yarın bir gün bir kötü sonucta ıslıklar falan başlarsa sezonu kendi elimizle kaybederiz.
Bu kadro yinede bu ligin üstünde

Üst Alt