fotoğraf çekilmedik ünlü bırakmayan adam | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

fotoğraf çekilmedik ünlü bırakmayan adam

ekşi'de gezinirken sol framede tesadüfen bulduğum adamdır. başlığı açan adam da facebookda tesadüfen bulmuş adamı. Müzisyeninden tut siyasetçisine, fblisinden tut GSlisine az ünlü çok ünlü demeden fotoğraf çekmiştir. Bazılarıyla farklı zamanlarda 3-4 kere fotoğraf çekmiştir. Ya bu adam çok şanslı yada bu adam da ünlü. Ama ünlü birisine de benzemiyor.

Profil resmini tıklayıp ilerletebilirsiniz. Ben yarım saattir bakıyorum adam hala devam ediyor :red:

Fırat Alper | Facebook

Ismail Eagle hocamiz cok fotojenik masallah.

10417747_851341621595451_4637316330661756454_n.jpg

Bakanın odasında nasıl fotoğraf çektirmiş yahu bu :D Suat Kılıç ile fotoğrafına koptum :D Enteresan bir karakter.

Son düzenleme:
Çok ilginç biri mersin idmanyurdu buca ve fb atkilari da takmis hangi takimi da tuttuğu belli değil ünlü fetisi var galiba.
Birde dikkat ettinizmi aynı tiple ayni kiyafetle 10 tane ünlüyle birden ceklimis nasıl denk getirdin lan hayret ettim vallahi

O değilde adamın hayatı havaalanında ve alışveriş merkezlerinde geçmiş lan.

ps(hava mod on): Atiye ile kahvaltı etmişliğim var, Mehmet Erdem ile aynı masada oturmuşluğum var(çok kafa adam).Fettah Can abi çok sağlam adamdır.Ahmet Kural ve Murat Cemcir'le kahve içmişliğim var.(adamların reel hayat muhabbetleri de 10 numara) .Ama koştur koştur hiç fotoğraf çektirmedim be :D

Üst Alt