Fotomaç Gazetesi Yine Güldürdü | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fotomaç Gazetesi Yine Güldürdü

QgBmLA.jpg

Yorum yapacak bir durum yok gibi. :D

Bu gazetenin yayın yönetmeni fenerbahçe amigosu mübarek. Adı necil di galiba :D

Geçen bir şirketin 50. yıl kutlamasında tanışma fırsatını buldum.

3-5 kişi bi masada ayakta duruyorduk. Selam verdi benim calıstıgım şirketteki müdüre. geldi elinde içkisi , aziz yıldırım diye başladı son cümlesi aziz yıldırım oldu :D

en son lisede almıstım fanatik gazetesini, bazen köpeğimin altına sermek için sitenin berberinden istiyorum hoş oluyor :D

Fenerbahçe Lehine ise ; 10 kademeli bir baremde 10.kademeden gaz verilir ve yer bulur. Küçük bir olay büyük bir olay farketmez. Her türlü gaz itina ile verilir. Abartılır.
Aleyhine ise ;
1- Çok kötü bir durum ise ve saklanamayacak birşey ise usulden bir haber(cik) yapılır. Ama asla Fener aleyhine durumlardan bahsedilmez. Sadece hani "valla biz dürüst medyayız. yazdık" demek için yazılır.
2- Saklanabilecek bir durum ise zaten hiç bahsedilmez.

Galatasaray Lehine ise ; Fenerin aleyhine durumlarındaki kurallar geçerlidir.
Aleyhine ise ; Fenerin lehine durumlarındaki kurallar geçerlidir.

Bu tüm yandaş medya için geçerlidir.

Fenerbahçe Lehine ise ; 10 kademeli bir baremde 10.kademeden gaz verilir ve yer bulur. Küçük bir olay büyük bir olay farketmez. Her türlü gaz itina ile verilir. Abartılır.
Aleyhine ise ;
1- Çok kötü bir durum ise ve saklanamayacak birşey ise usulden bir haber(cik) yapılır. Ama asla Fener aleyhine durumlardan bahsedilmez. Sadece hani "valla biz dürüst medyayız. yazdık" demek için yazılır.
2- Saklanabilecek bir durum ise zaten hiç bahsedilmez.

Galatasaray Lehine ise ; Fenerin aleyhine durumlarındaki kurallar geçerlidir.
Aleyhine ise ; Fenerin lehine durumlarındaki kurallar geçerlidir.

Bu tüm yandaş medya için geçerlidir.
Sn KOLKOPARAN buyuk oyunu gormus

6 yil gecmis durum degismemis

Bizim Galatasaray sevgimiz onlarin kirli nefretlerinden her zaman daha buyuk olacak!!!

Üst Alt