Fotomaç Rezaleti - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fotomaç Rezaleti

Cevap: Fotomaç Rezaleti

Sizin o kazandığınız paraların hepsine yazıklar olsun. Sizin gibi şerefsizler oturma organlarıyla yaptıkları şeylerle milyarlar kazanırken onca insan aç geziyor. Şerefsizlerrrrr!

Tamam biz tepki veririz orası kolay da, yönetim ne gibi bir reaksiyon gösterecek onu merak ediyorum.Son yıllarda, bazı televizyon ve gazeteler de yapılan bir sürü terbiyesizliğe rağmen hiçbir yaptırım uygulanmadı, üstüne de mükafat olarak röportaj bile yapıldı.

Utanıyorum bu tür kiş veya kurumların varlığından . Onlar varlıklarından yaptıklarından utanmazken biz onların yaptıklarından utanıyoruz . Allah ıslah etsin hepsini . Ve yahut da bildiği gibi yapsın

Son yıllarda Medyanın nekadar şerefsizleştiğini,yandaş medya haline geldiğin gösteren bir örnek daha..Nereye baksan,kangi gazeteyi okusan,hangi spor programını izlesen,tarafsız olması gereken hangi spor sitesine girersen yandaş medyanın oyunlarıyla karışlaşıyorsun..içimden,üzerine yandaş medyaların isimlerinin yazılı olduğu, akla gelebilecek en kötü küfürlerin edildiği çooooooooook büyük bir pankartı Stadımızda açmak geliyor..

Ülkemizde Spor gazeteleri adı ile geçinen ama Spor'un "S" 'ni bilmeyen bir avuç insanlar tarafından yönetiliyor..

Ne kadar acı verici bir durum !

Bu gazeteler kaç kere kontrol ediliyor, hiç mi bir Allah'ın kulu görmemiş..

Yazıklar olsun.

Son yıllarda Medyanın nekadar şerefsizleştiğini,yandaş medya haline geldiğin gösteren bir örnek daha..Nereye baksan,kangi gazeteyi okusan,hangi spor programını izlesen,tarafsız olması gereken hangi spor sitesine girersen yandaş medyanın oyunlarıyla karışlaşıyorsun..içimden,üzerine yandaş medyaların isimlerinin yazılı olduğu, akla gelebilecek en kötü küfürlerin edildiği çooooooooook büyük bir pankartı Stadımızda açmak geliyor..

google da görselleri aç

adanaspor pankart yaz

ilk resimin pankartını yap as asy ye :D

Mail attım konunun adresini, sanmıyorum ama bakarlarsa utanacaklarından eminim. Üyelerimizi bir kez daha takdir ettim, tepkinizi sınırlar dahilinde mükemmel bir şekilde dile getirdiniz, transfer taraftarı diyenlere de çaktık selamımızı :)

Herkese teşekkürler...

Yazıklar olsun söyleyeceğim çok şey var ama buranın seviyeli bir yer olduğunu bildiğim için susuyorum. Şerefsizler...

Üst Alt