Fotospor Gazetesi Kapanıyor


Sabri Ugan Twitter adresinden duyurdu;sabriugan Sabri UGAN

Aslında beklediğim ama içimden "İnşallah olmaz" diye geçirdiğim gerçek: Fotospor Gazetesi - ne yazık ki- kapanıyor...Yaklaşık 1 yıldır adeita can çekiyordu. Bir kez kapanma noktasına gelmiş ve devam edebilmişlerdi..Objektif gazete yazıp, Fenerbahçe sempatizanlığı yaparsan satamaz-okunmaz ve batarsın.
 
Cevap: Fotospor Gazetesi Kapanıyorfotospor.jpg
fotospor.jpg
İsabet olmuş.
 
Cevap: Fotospor Gazetesi KapanıyorTransfer konusunda Fotospor kadar sallayan bir gazete daha yok.(Belki fotomaç.) :eek:Son zamanlar iyice fenerbahçe sempatizanlığına başlamışlardı.
 
Cevap: Fotospor Gazetesi KapanıyorSonunda.. Yalan yanlis haberlerini siralasam burdan cine yol olur.Utanip dogrusunu yapmislar.Son zamanlarda fb ye yanasmalari da fayda etmemis anlasilan.
 
Cevap: Fotospor Gazetesi KapanıyorYahu zaten o gazeteyi alıpta okuyanın aklından şüphe duyarım ben :D

iyi olmuş kapanması beter olsunlar
 
Cevap: Fotospor Gazetesi KapanıyorAziz yıldırım içeri girince para kaynakları kesildi.Kapanmaları normal.
 
Cevap: Fotospor Gazetesi KapanıyorOh bee, kolpa gazetenin tekinden kurtuluyoruz. keske Fotomac falanda iflas etse.
 
Cevap: Fotospor Gazetesi Kapanıyorİddaa,At yarışı ekleri olmasa bu gazeteler (Fanatik,Fotomaç,Fotospor) 1 aya kalmaz iflas eder.
 
Cevap: Fotospor Gazetesi KapanıyorFotospor'un kapanması Türkiye'de bir yalanı daha ortaya çıkaracak aslında.Hep Fener medyası denilegelmiştir de ciddi anlamda Fener'i destekleyen gazetelerin, tvlerin yaşayamadığını görüyoruz böylece.demek ki Fener medyası diye bir şey yomuş :D
 
Cevap: Fotospor Gazetesi Kapanıyorkapanması çok iyi oldu ama. çünkü bu fotospor kadar yalan haber yapan başka da bir gazete bence yok, özellikle de transfer haberlerinde, aman aman.
 
Cevap: Fotospor Gazetesi KapanıyorSeref yoksunu gazete kapaniyor, nihayet. Bu ulkede hangi gazete kapanmamali diye bir anket yapsan "hepsi kapanmali" isareti basini alir gider.
 
Üst Alt