Francesco Farioli, Tudor Etkisi Yapar mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Francesco Farioli, Tudor Etkisi Yapar mı?

Fenerbahçe, Francesco Farioli için izin istedi. Biz de Tudor'u benzer bir dönemde almıştık. Görüşleriniz nelerdir?

Bu adamda hırs yok

Bunun üstadı De Zerbi de öyle

Top sakalı bırakıp, Masterchefteki İtalyan edasıyla kenarda takılıyorlar

Defansta 3 kısa pas yapınca orgazm olup, topun kaleye girmesinin önemi olmadığı şekilde oyun oynuyorlar

Topu pasla kaleye sokabilecek düzeyde pas oyununu 10 senedir sadece Guardiola oynatabiliyor.

- Keramettin Tanriverdi

Pozitif futbol oynatmaya calisiyor

Sistem ve taktik bilgisi cok yüksek

Ama üretkenlik konusunda takimi cok zayif,bazi maclari rakip kaleye 4 sut’la tamamladiklari oldu

iş yapmaz abartılıyor. beni koy anadolu kulüplerinden birine ben de top oynatırım. anadolu kulüplerinin yapması gerkeen şey belli.

4-3-1-2 oynamak ama akıl yok çoğunda.

bu takımlardan süper star bekleyen yok. kondisyon yükleyeceksin. bir tane ayağı iyi stoper bir tane de ayı stoper bulacaksın. beklerin orta halli orta açıp git gel yapabilecek bekler olacak. ortadaki 3 lerden birini defansif top çıkarabilen biri olacak. biri berkan gibi deli dana koşan olacak diğeri de topla ilişkisi iyi biri olacak. brezilya ya da portekizden bir 10 no getireceksin. bir hızlı bri tan ede ayı forvet bulacaksın bu kadar basit.

ligimiz basit abartılacak bir lig değil. taktik olmadığı için ufak 1-2 taktik yapan hoca kesiliyor.

Bı bok olmaz bukadar eminim on yargılı olmuyayim diye o mahalle takımının 90dk maçlarını izledim Rıza Çalımbay seviyesine çıkar maximum bizim taraftar nesini bukadar beğendi diye düşündüm saha içinde bin tane boş pas yapması olsa gerek

bizim oyuna benzer bir oyun oynatmaya çalışıyor. gelirse şimdi övündükleri stoper hatlarını 2 maç sonra eleştirmeye başlarlar. biz bile ilk haftalardaki gibi körü körüne stoperlerle çıkma hevesemizi biraz törpüledik. bizim takımların kadroları ile olacak iş değil. dünyada sayılı takım böyle oynayabilir onlar da biz değiliz

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

pas oyunu oynayan hocada beyin yoktur elindeki oyunculara göre bir oyun modeli üreten hoca iyi hocadır
elinde berkan taylan gibi zor top stop eden oyuncuların var kalenin içinde pas yaparak çıkacaksın öylemi
geçiniz farioli bir balondur önde doğru pres yapan her takım farioli takımlarını bayıltır pas oyunu oynayacaksan
elinde kaliteli en az iki orta saha iki de bek olacak gerisi boş

Üst Alt