Franck Ribery: "Ben ve Robben'in bir noktada Messi ve Ronaldo'dan daha iyi olduğunu düşünüyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Franck Ribery: "Ben ve Robben'in bir noktada Messi ve Ronaldo'dan daha iyi olduğunu düşünüyorum"

Franck Ribery: ''Ben ve Robben'in bir noktada Messi ve Ronaldo'dan daha iyi olduğunu düşünüyorum. Ancak onlar El Clasico oynadı, bu yüzden seyirciler onları daha fazla izledi ve bu onların lehine oldu.''

NTV Spor

Hayatımda bu kadar saçma çok az açıklama okudum.
Buna inanıyorsa Ribery vay ki ne vay yazık genç daha.

Franck Ribery: ''Ben ve Robben'in bir noktada Messi ve Ronaldo'dan daha iyi olduğunu düşünüyorum. Ancak onlar El Clasico oynadı, bu yüzden seyirciler onları daha fazla izledi ve bu onların lehine oldu.''

LOL-gif-06bb9b80bb43a0ba7ed4eac76826e848.gif

5ssgj2.jpg

Takim ve sistem olarak belki. Bütün olarak cok saglam kanat ikilisi. Hatta teknik ve calim olarak robben messi kadar bi oyuncu ama gol yollarinda messi ve ronaldo cok daha üstün oyuncular. Aralarinda en zayifi aciklamayi yapan Ribery.

İkili babında denilirse evet, zira Messi-Ronaldo hiç ikili olmadılar. Ama teke tekte geçtim Ronaldo'yu Messi elinize verir oynatır.

İkisinin de sakatlandığı noktayı kastetmiş :poop:

Şaka maka başkası söylese asıl o zaman dalga konusu olurdu, bu herifler de aşmış sonuçta bir şey diyemiyorum şahsen.

Bence Robben en iyi döneminde bu ikiliye 3. No olarak Neymardan daha yakindi. Hele sakatlik sorunu olmasa, bunu belki daha fazla kisi düsünürdü.

Rıbery dunyaca unlu futbolcuydu dogru ama hıc bır zaman messı ronaldo sevıyesıne ulasamadı ancak Robbenın bendekı yerı farklıdır tek basına takım gıbıydı Robben buyuk oyuncuydu Messı ve Ronaldo rekabetı onları farklı kıldı.

Üst Alt