Franco Di Santo Galatasaray Yolunda! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Franco Di Santo Galatasaray Yolunda!

Di Santo Bremen zamanlarında büyük yetenek olarak görülüyordu lakin beklenen patlamayı yapmadı.

Schalke de ise resmen istenilmeyen oyuncu oldu.

Kolay ama kötü bir transfer ....

Bu adamı Avrupa'ya Chelsea getirmiş. W.bremende oynamış ve yetenekli görülüp Schalke ye transfer edilmiş. Ben hiç seyretmedim ama bence çok boş değildir. Yedek olarak getirilmiş veya 3 santrafor olabilir. Bu arada yabancı forumlarda çok koştuğu ve devamlı maçın içinde olduğu söyleniyor. Ft bu tür adamı sever.

Ben çok seyrettim rezil bir herif . Kazmanın önde gideni tam saç baş yoldurmalık . Adı geçen tüm forvetlerden çok çok daha kötü . Hani bu geleceğine Doukara felan gelsin .

Tamam tamam almayın, razı olduk. Hakikaten Galatasarayımızın sokağa atılacak parası yok. O 15 miLyon euroyu altyapıya yatırın yemin ederim razıyım şu dakikadan sonra. Ama hesabını vereceksiniz...

Allah belanizi versin be. Igrenc bir forvet bu. Maicon'u forvete koy 10 golü gecer. Bu gol mol atamiyor. Slimani'den 10 kat kötüdür.

Üst Alt