Frank de Boer: "Koronavirüs testimin pozitif çıkmasını tercih ederdim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Frank de Boer: "Koronavirüs testimin pozitif çıkmasını tercih ederdim"

MLS ekiplerinden Atlanta United'ı çalıştıran ve futbolculuk döneminde bir dönem Galatasaray'da da forma giyen Hollandalı teknik direktör Frank de Boer ilginç bir açıklamada bulundu. De Boer, "Corona virüsü testim negatif çıktı ama pozitif çıkmayı tercih ederdim. Çünkü öyle olsaydı, şu anda tedavi olmuş, bağışıklık kazanmış olurdum" dedi.

Hollanda gazetesi AD’ye konuşan Frank De Boer, “Corona virüsü testim negatif çıktı ama pozitif çıkmayı tercih ederdim. Çünkü öyle olsaydı, şu anda tedavi olmuş, bağışıklık kazanmış olurdum” dedi.

De Boer, kulüp yöneticilerinden bir kişinin kendisini iyi hissetmemesi sebebiyle takım halinde test yaptırdıklarını ve testinin negatif çıktığını söyledi. 49 yaşındaki çalıştırıcı ülkesi Hollanda’da sezonun başlamasını iple çektiğini söylerken, “Eğer oynanabilirse çok iyi olacak. Şampiyonluğu sahada kazanmak en doğrusu. Hollanda’daki kötü durumun yavaş yavaş düzelmeye başladığını söyleyebiliriz” sözlerini sarf etti.

Adamdaki güvene bak

tenor.gif

bizim orda doğru düzgün beslenmeyen sigara-etil alkol, zayıf kupkuru bir adamda çıkmıştı corona.
Nerdeyse 2 hafta oldu ama hala hayyatta.
Bu adam atlabildiyse kendine dikkat eden sağlıklı beslenen sporcu adamın atlatma ihtimali daha yüksektir.

Üst Alt