Fransa Ürünlerini Boykot Edelim - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fransa Ürünlerini Boykot Edelim

Cevap: Fransa Ürünlerini Boykot Edelim

bir daha croissant yersem

Off Sicak sicak çitir çitir croissant yenmezmi be renkdas...

images

fransiz urunlerini boykot etme plani cezayirlilerin acisini kullanmaya dondu

good plan gokcek vedersonboyz

BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYALIM....

BIRLIK ZAMANI!!!!!!!!!!!!

Bu firmalarda çalışan tamamı Türk çalışanlar, işlerini kaybetsinler diye mi ?

Aileleri aç kalsın diye mi, boykot edeceğiz.

Protesto düşüncen güzel, katılıyorum, ama protesto şekli bu olmamalı.

Devlet düzeyindeki yanlışa, devlet düzeyinde tepki verilmeli, protesto edilmeli, diye düşünüyorum.

Ürün boykotu bence de saçma. çünkü orda çalışan insanlar var ve hepsinin düşüncesi farklı. Sen çalışıyor olsan orda ne düşünürdün ? Acaba mı demez miydin ?

bize karşı olan her ülkenin mallarını boykot etmeye kalkarsak ohooo yanmışız biz.

Secime 5-6 ay kala yapilmis bir yasa.Bu yasayla Sarkozy hem asiri sag partiden oy almak istiyor hemde ermenilerden ve diasporasindan yararlanmak istiyor.Ama bir gercek varki sondajlarda Fransa halki Sarkozye ters bakiyorlar.Sarkozy dis politikasi sifir ve bunu Fransizlarda fark ettiler.

1-Almanyanin yalakasi deniliyor.

2-Zpateroya-Obama ilginc benzetmeleri

3-Ingiltere ile krizi cozulememesi

4-Libya iliskileri

5-Turkiye

Yani anliyacaginiz Sarkozy bence secimleri kayip etti.

Az once Fransiz TV dedi ki Turkiyemiz Fransa ile AB disinda ekonomik acisindan ucuncu buyuk partneri.Ve ticaret odalarin baskani bugun yapti aciklamada dedi ki bu olaylar fransayi cok etkiliyecek vs.....

Arti su Cezairli arkadaslarimiz yani burda yasayanlar RTE'ye kulak verseler Sarkoziyi o oturdu yerden indiririz.Ama nerdeee....

Dia'ya gittim dün, adamlar korkudan marketin önüne, dia ispanyol-türk ortaklığında açılan bir mağazadır yazmışlar :D valla dia'Dan zaten vazgeçmezdim, gerek yok böyle şeylere.

Boykot edersek, sonra Platini amca kuşları ham yapar. :D

Malum kendisi Fransız olup, 5 sene yenecek cezayı 10 sene yapar alim allah...

bizim lise ile alakali(fransiz bayraginin dalgalanmasi...)suclamalar var.suclama demiyelimde,birilerine yine gün dogdu bizi elestirecek.ama yinede bunlara firsat vermemek icin merak ettim.o bayrak hala ordami,yada lisenin tepkisi hakkinda bilgisi olan varmi?mektup haberinden haberdarim,baska!herkese selam saygilar.

Fransa'nın verdiği karar ne kadar sa.maysa bizim de verdiğimiz tepkiler bir o kadar aptalca... Tepki vermesini bile beceremiyoruz.

Üst Alt