Fransa'da 22 Gol Attı, Milli Takım'a Alınmadı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fransa'da 22 Gol Attı, Milli Takım'a Alınmadı!

resized_887fe-f2534c752224989463986171600900.jpg

Fransa 2. Ligi'nde oynayan Umut Bozok, attığı 22 golle formasını giydiği Nimes'i sırtlamaya devam ediyor. Fransızlar tarafından takip edilen oyuncu, A Milli Takım'ın İrlanda ve Karadağ maçlarının aday kadrosunda yer alamadı. 21 yaşındaki yıldız adayı, Ümit Milli Takım'a da davet edilmedi.

Fransa Lig 2'de 22 gole ulaşan Umut Bozok, Milli Takım arasında ne A Milli Takım'a ne de Ümit Milli Takım'a davet edilmedi.

Henüz A Milli Takım forması giymeyen ve bu yüzden Fransa ile Türkiye arasında tercih yapma hakkına sahip olan futbolcunun elden kaçırılma riski kamuoyunda endişe uyandırıyor.

Umut Bozok, Fransa basınına verdiği demeçlerde Fransa'da doğup büyüdüğü için iki ülke arasında ayrım yapamadığını söylerken Fransa Milli Takımı'na da kapılarını kapatmadığını ifade etti.

''Amaç A Milli Takım'ın kapısını çalmak. Ben Fransa Milli Takımı için de kapılarımı kapatmıyorum. Aynı zamanda Fransız'ım, 21 yaşındayım. Bana düşen çok çalışmak. (24 Kasım 2017)''

Umut Bozok, Fransa Lig 2'de bu sezon çıktığı 29 maçta 22 gol attı. Bozok, gol krallığı yarışında zirvede bulunuyor.

Dün akşam bir gole daha imza attı

Fransa Ligue 2 ekiplerinden Nimes forması giyen Umut Bozok, gollerine dün akşam da devam etti. 21 yaşındaki oyuncu, takımının Brest ile oynadığı maçın 34. dakikasında şık bir gol attı. Umut attığı bu golle ligdeki gol sayısını 22'ye yükseltti.

Yeni Şafak

sonra vay efendim gurbetçiler neden bu ülkeyi seçmiyor... Aferin Umut. Seneye gel Gomis abinle beraber oyna.
Sporting alt yapisinda forma giyen Merih Demiral'i da cagirmadilar. Bir ara milli takima alinan Erol Alkan'a falan bakiyorum da bu cocuklarin hakkini yiyorlar. Alman 2.liginde oynuyor diye kadroya alinmayan Aytac Sulu'ya bakiyorum, bir de kadroda olan Ugur Demirok'a. Futbolu ben bilmiyorum herhalde, bu Lucescu cok iyi biliyor 70 yasinda dede haliyle.

Sporting alt yapisinda forma giyen Merih Demiral'i da cagirmadilar. Bir ara milli takima alinan Erol Alkan'a falan bakiyorum da bu cocuklarin hakkini yiyorlar. Alman 2.liginde oynuyor diye kadroya alinmayan Aytac Sulu'ya bakiyorum, bir de kadroda olan Ugur Demirok'a. Futbolu ben bilmiyorum herhalde, bu Lucescu cok iyi biliyor 70 yasinda dede haliyle.

Suat Serdar,Berkay Özcan,Salih Özcan hiç biri yok.

BUNLAR KİM la

Fransa'da forma giymesi çok zor, biz deneyebiliriz aslında ama ne zaman sistemli ve planlı gittik hep günü kurtarma çabasına girdik.

Harcayın bakalım bu çocukları ...Bir insan mili takıma alınmak için daha ne yapmalı üstelik hazırlık maçımız var al dene çocuğu senelerce Mevlüt Erdinç denilen adamı aldınız milli takıma Başakşehirde 3-5 gol atsa yine alırsınız...Burası milli takım yandaşlık , menajer kulisi ve dürüstlükle bağdaşmayan işler olmamalı ...

Lucescu denilen bunak burnunun ucunu bile göremiyor ki bunu görsün.
Ancak oturdugu yerden yabanci sinirlamasina sallasin, serefini sevdigim.

Manegerler kadro yapmaya devam ediyor.
Cagirilmayan isimleri bir kenara bırakın.

Senelerdir çağırılan yunus malli bile forma yüzü gormedi.

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

Üst Alt