Fransa'da Saldırı: 84 Ölü, 120+ Yaralı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fransa'da Saldırı: 84 Ölü, 120+ Yaralı

İzlemesem iyiymiş. bu şerefsizleri başimiza musallat ettiler. Bizim içimizde böyle binlercesi var. Elimizle içimize kadar getirdik. Bunlari hemen öldürmeyeceksin işkence çektireceksin

görüntüler gercekten feci...simdi biraz empati yapalim ülkeler terör saldirilarindan sonra neden yayin yasagi getirdigini bu görüntüleri izledikten sonra daha iyi anlariz umarim???yalniz bu isin arkasinda gercekten Rusya ve Amerikanin olduguna bende inanmaya basladim...sebebi AB nin Rusyaya uyguladigi amborgo ve Amerikanin artik söz geciremedigi AB dikkat edin kimse DAES teröristlerine dokunmuyor adamlarin yeride belli yurduda ellerinde agir silahlarla sehirlerde özellikle rakka dedikleri baskentlerinde fink atiyor..ama nedense bir tane dahi bomba indiremiyorlar kafalarina , ama muhalifler ve türkmenler hergün bombalaniyor...kisaca teröristleri resmen kendi cikarlari icin kullaniyorlar olan yine masum halka oluyor...

Allah rahmet eylesin..Bu bildiğin sivil savaş.İşin acısı,bu gibi durumları durdurmak imkansız.Beyni yıkanmış adamlara bir de kimyasal ilaç takviyesi yaparsan anasını-babası bile öldürür.Bu terörü başımıza bela edenlere lanet olsun.

görüntüler gercekten feci...simdi biraz empati yapalim ülkeler terör saldirilarindan sonra neden yayin yasagi getirdigini bu görüntüleri izledikten sonra daha iyi anlariz umarim???yalniz bu isin arkasinda gercekten Rusya ve Amerikanin olduguna bende inanmaya basladim...sebebi AB nin Rusyaya uyguladigi amborgo ve Amerikanin artik söz geciremedigi AB dikkat edin kimse DAES teröristlerine dokunmuyor adamlarin yeride belli yurduda ellerinde agir silahlarla sehirlerde özellikle rakka dedikleri baskentlerinde fink atiyor..ama nedense bir tane dahi bomba indiremiyorlar kafalarina , ama muhalifler ve türkmenler hergün bombalaniyor...kisaca teröristleri resmen kendi cikarlari icin kullaniyorlar olan yine masum halka oluyor...

işte ''büyük resmi'' gören bir arkadaşımız!!

Fransa'ya üzülelim.. iyi de biz ne bok yiyecez bu kafalardan 4 milyon insan var sanki içerde manyak yokmuş gibi..

Düşünebiliyor musunuz hiçbir sağlık taramasından , gbt lerine bakılmadan 4 milyon insan aldık..

Valla bizim ağzımıza sıçılacak hiç kimse kusura bakmasın.. Fransa bi şekilde paçayı sıyırır bizim halimiz harap bu cihatçi kafalarla

Acikcasi ben oyle dusunmuyorum , bu aksam orasi yikanir temizlenir , yarin her turlu bahse varim o videoyu izlediginiz yerde insanlar guler eglenerek dolasir ,denize girerler

pariste le carillon denen saldiriya ugrayan ve cok insanin kaybedildigi yere gittim , hic bir izi kalmamis insanlar hayatina bakiyordu , ankara meydani ve ataturk hava limani da oyle

Suriyeliler ile birlikte 20 bin Işidlinin Türkiye'ye girdiği söyleniyor.. Rakka'da bile 20 bin Işid militanı kaldıysa bizi zor günler bekliyor..

Oyun belli.. Hatay-Adıyaman-Antep-Kilis gibi kentlerden başlayarak iç savaşa sürükleyecekler bizi..

Suriyeliler ile birlikte 20 bin Işidlinin Türkiye'ye girdiği söyleniyor.. Rakka'da bile 20 bin Işid militanı kaldıysa bizi zor günler bekliyor..

Oyun belli.. Hatay-Adıyaman-Antep-Kilis gibi kentlerden başlayarak iç savaşa sürükleyecekler bizi..
Olm sen nerde yaşıyon la ?

Türkiye'de 30 senedir iç savaş var senin güney doğu illerinin büyük kısmı harap durumda herhalde hiç takip etmiyorsun hadiseleri.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fransa'ya üzülelim.. iyi de biz ne bok yiyecez bu kafalardan 4 milyon insan var sanki içerde manyak yokmuş gibi..

Düşünebiliyor musunuz hiçbir sağlık taramasından , gbt lerine bakılmadan 4 milyon insan aldık..

Valla bizim ağzımıza sıçılacak hiç kimse kusura bakmasın.. Fransa bi şekilde paçayı sıyırır bizim halimiz harap bu cihatçi kafalarla

ya kardeş sen iyi misin?
insan ölüyor hala ne saçmalıyorsun
geçen de bu tarz yorum yaptın

insan ol ya da sus

Üst Alt