Haber - Fred: "Türkiye'nin en büyük tarihe sahip kulübe geldiğimi anlattılar bana" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Fred: "Türkiye'nin en büyük tarihe sahip kulübe geldiğimi anlattılar bana"

Fred: "Türkiye’nin en büyük tarihe sahip kulübe geldiğimi söylediler, bundan dolayı çok mutluyum. Ben de bu tarihin bir parçası olmak istiyorum.”

Fred: "Brezilya milli takımında 9 yıl önce ilk olarak bu sahada oynamıştım. Şimdi ise buradaki bu sahada Fenerbahçe taraftarı için oynayacağım. Bunun için sabırsızlanıyorum. Fenerbahçe taraftarı daha buraya gelmeden beni desteklemeye başladı."

Fred: "Ayrıca Başkana, Mario Branco'ya, Okan Özkan'a ve bana yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. Elimden gelenin en iyisini yapacağım. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Kazanmak için sabırsızlanıyorum."

Fred 35 numaralı forma giyeceğini açıkladı. (35 yaşıma kadar Fenerdeyim diyor)

20230813_154652.jpg

> Fred: "Ayrıca Başkana, Mario Branco'ya, Okan Özkan'a ve bana yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. Elimden gelenin en iyisini yapacağım. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Kazanmak için sabırsızlanıyorum."

@Okan Özkan ne ara fbli oldu :confused:

Fred: "Türkiye’nin en büyük tarihe sahip kulübe geldiğimi söylediler, bundan dolayı çok mutluyum. Ben de bu tarihin bir parçası olmak istiyorum.”

Fred: "Brezilya milli takımında 9 yıl önce ilk olarak bu sahada oynamıştım. Şimdi ise buradaki bu sahada Fenerbahçe taraftarı için oynayacağım. Bunun için sabırsızlanıyorum. Fenerbahçe taraftarı daha buraya gelmeden beni desteklemeye başladı."

Fred: "Ayrıca Başkana, Mario Branco'ya, Okan Özkan'a ve bana yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. Elimden gelenin en iyisini yapacağım. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Kazanmak için sabırsızlanıyorum."

Fred 35 numaralı forma giyeceğini açıkladı. (35 yaşıma kadar Fenerdeyim diyor)

Ekli dosyayı görüntüle 214807
@Okan Özkan ???

Üst Alt