Haber - Fred'de Tendon Yırtığı Tespit Edildi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Fred'de Tendon Yırtığı Tespit Edildi

Ciddi bir sakatlık, insanlık namına üzüldüm çünkü ben de sakatlıklardan çok çeken biriyim. Tendon vücutta en zor iyileşen bölge olabilir, zorlanması bile çektirirken yırtık korkunç bir şey. 1,5 aydan önce sahaya adım atması imkansız bana göre ayrıca sahaya adım atması maça çıkacağı anlamına gelmiyor bu ay bitti zaten Nisan'dan önce çok zor oynar.

@Onat Can Sağıroğlu

AF1QipNI6Ef-BhEBL448xJ1QZ_Hup5k5g8j5ItKuqWo=s680-w680-h510

Sanchez, Zaha, Ziyech ve Icardi'ye kronik sakat muamelesi ceken Fener medyasi hic kendi oyuncularina bakmiyor.

Becao
Djiku
Peres
Serdar
Lincoln
Fred
Crespo
Zajc
Mert Hakan
King
Cengiz
Emre

Cogunlukla hep önemli sakatliklar yasadilar ve Sampiyonlar Ligi'ni gectim UEFA Avrupa Ligi'nde bile boy göstermediler. Rotasyonlu konferans maclari ve ligin ilk yarisinda maclarin %70ini yürüyerek kazanmalarina ragmen bu kadar sakatlik nereden geliyor?

İnanın dünkü maçta Ferdi veya Fred sakatlansa bu takımdan bir halt olmaz diye içimden geçirmiştim. Ferdi takımın yarısı gibi etkiliydi. Fred de ilk yarı iyiydi o anlar aklıma geldi.

Sakatlık işi istenilecek birşey değil Fred'e geçmiş olsun. Yalnız bu durumdan sonra düşündüklerime dikkat etsem iyi olacak. Hala şaşkınım.

6 hafta uzak kalsa minimum 6 puan kaybeder fenerbahçe. Hakemlerde penaltıyla falan el vermese kadroya döndüğünde şampiyonluk yarışında ümitsiz bir takımın parçası olarak döner.

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunlarin saglik ekibi baya dandik degil mi? Sanki Peres Rennes macinda sakatlindigindan sonra, en gec 2 ay icinde geri oynar diyorlardi. Herif nerdeyse 4 ay kacirmisti.

Üst Alt