Haber - Fred'de Tendon Yırtığı Tespit Edildi - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Fred'de Tendon Yırtığı Tespit Edildi

Tedavinin adı PRP dir. Mesela menisküs gibi iyi kanlanmayan, damarlanması az olan bölgelere uygulanır.
Kanınızı alıp santrifüje koyarlar. Tamir edici plazma kısmını ayrıştırıp oraya enjekte ederler. Özellikle menisküs yırtıklarında işe yaradığını pek duymadım. Aksine arada bir enfeksiyona açık oluyor. Hayırlısı..
Tip alaninda nobel alir Fenev bu is tutarsa. Mantikli. Futbol da gelecekleri yok. Her yolu denesinler.

Fred olsa da olmasa favori biziz. Bir-iki maç hariç eksikliğini hissetmezler bile. Ne yani, Fred yok diye menerim Rize’yi, Kasımpaşa’yı yenemeyecek mi? Fred yoksa Zorbay var.

Şu anda dünyanın gelmiş geçmiş en büyük futbolcusu diyorlar.
Daha iyisi gelene kadar en iyisi bu.
Maradona 2.inci sırada.
Pele 3.
Sinirlenmemek için fbnin maçlara bakmıyorum yenik durumdalarken bakıyorum o yüzden çok az izleyebildim tamam iyi katkı veriyo ama öyle söylenildiği kadar değil bence

Öyle bi anlatılıyo ki geçen senenin icardisi gibi ligin kaderini belirliyomuş gibi ,max bizdeki toreira kadar aslında etkisi

Fb yalamaları adamı arşa çıkardı,bizimkilerde sakatlandığında bayram edip buna çanak tutuyo

Biz bu işi başarmış icardiden yoksun oynuyoruz 4 aydır sesimiz soluğumuz çıkmıyo hatta zaha var icardi yedek dursun bile diyoruz

Sakatlanınca fbliler yıkılıyo bizimkiler
sevinçten havaya uçuyo

Bu adam söylenildiği kadar iyi mi
İyi değil usta. Ortalama ya da ortalama üstü bir orta saha. Bağlantı görevi gördüğü için takımı bağlıyor o kadar. Kariyerinde büyük bir başarısı olmayan bir isim. Yine de oynadığı 21 maçta 20 galibiyet almış Fener. Oynamadığı 7 maçta ise 2 galibiyeti var. Maçları izlemeyen birisi bile Fred'in takımdaki en önemli oyuncu olduğunu görür bu istatistikle. Sakatlanması işimize geldi.

Düz mantık yürütülüyor. Evet Fred önemli ve onun işlevini görecek başka oyuncuları yok ama o sendeledikleri, olmadık takımdan 6 yedikleri dönemde stopersiz kalmış olmaları daha önemli faktör idi...
Tabii ki stoper eksiği de önemli usta. Ben Fred yoksa 3 puan alamazlar demedim. Fener'i net bir şekilde etkileyecek, bu bizim işimize gelir. Sevinmek normal diyorum.

Hızlı iyileşsin diye adamdan kan alacaklarmış
Bötünden de alsalar en az 1 ay yok
Takımlar da adam olsun, yerine oynayacak crespoya boş boş top yaptırmasınlar orta sahada

Üst Alt