# Frederic Oumar Kanoute - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Frederic Oumar Kanoute

Cevap: # Frederic Oumar Kanoute

Kaan ÖZKAN demiş ki ;

arkadaslar ben ntvspor’da staj yapıyorum. az önce mustafa sarp geldi kanala. röportaj yaptı ve galatasaray’Da oldduğunu söyledi.

ben şey sordum nasıl forma bulucan mehmet topal,ayhan,barış var dedim. dedi ki mehmet topal’ı sevilla’ya satıcak yönetim diye duydum dedi....

Dogrumu bilemem:)..Kanoute ile takas olacakmış..

Transfer döneminin başlamasıyle stajyerler,dayısı Adnan Polat'ın arkadaşı olan kişiler,cafede sevgilisiyle otururken Haldun Üstünel ve Adnan Sezgini futbolcuyla/teknik direktörle görüşürken görenlerin sayısında da bir artma var.

Transfer döneminin başlamasıyle stajyerler,dayısı Adnan Polat'ın arkadaşı olan kişiler,cafede sevgilisiyle otururken Haldun Üstünel ve Adnan Sezgini futbolcuyla/teknik direktörle görüşürken görenlerin sayısında da bir artma var.
Her transfer döneminde birinin yıldızı parlıyor:D..Kaan Özkan uA'dan ayrıca..En azından angut degil..Bizden biri:)

arkadaslar geçen gün arabamla florya sokaklarında turlarken hava limanı yolunun ordaki ışıklarda durduğumda soluma yaklaşan araba kimi gördüm dersiniz ? önde haldun üstünel, arka koltukta kanoute... yani kesin olarak bizde bu sezon merak etmeyin gözlerimle gördüm :D :D :D

arkadaslar geçen gün arabamla florya sokaklarında turlarken hava limanı yolunun ordaki ışıklarda durduğumda soluma yaklaşan araba kimi gördüm dersiniz ? önde haldun üstünel, arka koltukta kanoute... yani kesin olarak bizde bu sezon merak etmeyin gözlerimle gördüm :D :D :D

Önde Kanoute vardı yav,yanlış görmüşün.Arkadaki arabada da şöförüde Messi'ydi.Sünnet falan vardı galiba,konvoy yapmışlardı. :D :D :D

Valla çok iş yapar bu adam;)Fakat işin içine Mehmet Topal girerse herkes otursun oturdugu yerde:D

Kaan ÖZKAN demiş ki ;

arkadaslar ben ntvspor’da staj yapıyorum. az önce mustafa sarp geldi kanala. röportaj yaptı ve galatasaray’Da oldduğunu söyledi.

ben şey sordum nasıl forma bulucan mehmet topal,ayhan,barış var dedim. dedi ki mehmet topal’ı sevilla’ya satıcak yönetim diye duydum dedi....

İSTANBUL - Galatasaray'ın yeni sezon için reklerine bağladığı 28 yaşındaki orta saha oyuncusu Mustafa Sarp, NTV Spor'a konuştu. Galatasaray'da oynadığı bölgede çok önemli oyuncuların olduğuna dikkat çeken Sarp, amacının sarı-kırmızılı kulüpte kalıcı olmak olduğunu söyledi.

Kanoute+Para =Mehmet Topal olursa neden olmasın? Sonuçta Mehmet Topalda Avrupada oynamak istiyor iyi bir önlibero alabilirsek(Linderoth düzelirse gerek kalmaz) bence iyi bir transfer olur..

975734224.jpg

Galatasaray, Kanoute için masada...

Polat ve Üstünel, İspanya'ya giderek Mehmet Topal ve Kanoute'nin transferleri için Sevilla Kulübü'yle masaya oturdu.

Galatasaray, Kanoute için masada...

Kanoute seferi

G.Saray Başkanı Adnan Polat ve Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel, İspanya'ya giderek Mehmet Topal ve Kanoute'nin transferleri için Sevilla Kulübü'yle masaya oturdu.

Sevilla'nın en etkili silahı olan Kanoute, 2007-2008 sezonunda Fenerbahçe'ye karşı da forma giymişti.

Yeni sezon için iddialı bir kadro kurmayı hedefleyen G.Saray'da başkan Adnan Polat ve Futbol Şube Sorumlularından Haldun Üstünel transfer ve teknik direktör çalışmaları için İspanya'ya gitti. Polat ve Üstünel burada Sevilla'nın Malili yıldız golcüsü Kanoute için İspanyol kulübüyle görüşmelerde bulundu. G.Saray'lı Mehmet Topal'la ciddi olarak ilgilenen Sevilla ile masaya oturan ve İspanyol kulübünün teklifine olumlu yaklaşan Polat ve Üstünel, Kanoute konusunda da mütabakata vardı. Polat, daha sonra İstanbul'a gelmek istemeyen Kanoute'yi ikna çalışmalarına başladı.

LEO FRANCO'YLA GÖRÜŞTÜLER

Kanoute ile birebir görüşmelerde bulunan Polat ve Üstünel, Malili futbolcunun daha önce yaptığı, “İslamı öğrenmeye başladım. Bunun için daha doğal bir yol olduğuna ikna oldum. Türkiye'ye gidebilirim” açıklamalarını koz olarak kullanarak Türkiye'yi ve İstanbul'u anlattılar. Öte yandan Bülent Korkmaz ile yolları ayırmaya hazırlanan sarı-kırmızılılar yeni hoca arayışlarını da İspanya'da sürdürüyor. Bu arada Başkan Polat ve Üstünel'in, G.Saray ile anlaşan kaleci Leo Franco ile de bu ülkede görüşüp kamp programı hakkında bilgi vereceği bildirildi.

Adriaanse yedekte yeni rota Schuster

Teknik direktör arayışlarını sürdüren Galatasaray prensipte anlaştığı Co Adriaanse'yi yedekte tutarken daha önce görüşmelerde bulunduğu Alman çalıştırıcı Schuster'i ikna için masaya oturdu.

yenişafak

Fransiz basini resmen dalga geciyor bizim turk medyasiyla helede le guen ve ruud haberlerinden sonra

Kanouteyi ingiltereden bir suru takim istiyor diyorlar ama her seferinde takiminda mutlu oldugunu soyleyen kanouteyi turkler muslumanlik bahanesiyle neredeyse transfer bitmis gibi konusuyorlar diye yazmis fransiz basini

Fransiz basini resmen dalga geciyor bizim turk medyasiyla helede le guen ve ruud haberlerinden sonra

Kanouteyi ingiltereden bir suru takim istiyor diyorlar ama her seferinde takiminda mutlu oldugunu soyleyen kanouteyi turkler muslumanlik bahanesiyle neredeyse transfer bitmis gibi konusuyorlar diye yazmis fransiz basini

Fransız Basınınıda , Başbakanınıda sevmem.Yatacak yerleri yok, elimden gelse yüzlerine tükürürüm.Gerçi tükürmek bile asil olur ya neyse.

Nerde okudun?

Üst Alt