GSC Haber - Fredrik Midtsjø 3 Milyon Euro Karşılığında Pendikspor'da! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Fredrik Midtsjø 3 Milyon Euro Karşılığında Pendikspor'da!

Murat başkan enaz erden başkan kadar iyi ve zengin bir Galatasaraylı
2 tane çok cömert yöneticimiz oldu
Geleceğin yönetimini bu tarz yöneticilerimiz olusturmali

Mitsö 'yü severdim görev verildiği zaman en iyisini yapıyordu. Görev verilmediği zaman ses çıkarmadan profesyonel bir şekilde forma bekledi. Kritik gollerin adamı yolu açık olsun.

Ayrıca fbjk istediği kadar kudurabilir parası olan bir Anadolu kulübü için mükemmel transfer. Bu paraya Mitsö'den daha iyi kimi alabileceklerse sanki.

3lü orta sahaya gecisin konusuldugu şu donemde keske imkanımız olsaydi da tutabilseydik kendisini. Çok faydalı olabilirdi

Yolun açık olsun kral. Her şey için teşekkürler

Ben beğeniyprdum bu adamı ya
Tam takım oyuncusu ve aslında gayet de iyi ortasahaydı
Oyuna girdi mi mutlaka ofansta da olmaya çalışıyordu
Israr edilse iyi takım oyununda gayet iyi görev yapabilirdi
Ama 3 mln bonservis de gayet güzel, adamın hiç zararı dokunmadı, faydalı da oldu
Yolu açık olsun

Renkdaş adamlar küme düştümü o parayı alabileceğini mi sanıyosun. Ancak şu an için finansal olarak artı 3 ekleniyor gelirlere bu açıdan önemli.

SM-A525F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Tabi ki alacaksin, gerekirse FIFA'yi verirsin alacaklari her gelire el koyuluyor parani tam odeyene kadar. Baska kuluplerin basina gelmedigi bir olay degil. Ha 3 yil da degil de belki 5-6 yilda alirsin, orasi farkli. Ama sonunda alacaksin..

Üst Alt