Friends (1994-2004) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Friends (1994-2004)

Cevap: Friends (1994-2004)

78LGX.jpg
Q2Lsv.jpg
ka48N.jpg

Her karakteri ayrı güzeldir ama, Chandler-Joey ikilisi bir başka :tiphat:

İlk sezonlarını 360,720 p gösteren site var mı?Görüntü kalitesi kötü olsa Yüzüklerin Efendisini bile izleyemem.

İtiraf etmek gerekirse ilk 3 sezonda bi parça sıkılmıştım. Fakat dizi 3. sezondan sonra müthiş yükseldi. Şu an 9x15teyim sanırım. Bitmesin diye izlemiyorum resmen.

Favori karakterim kesinlikle Monica.
:D

Oyuncuların hepsi bugün 50-55 yaşına dayandı.

Diziye başlarkenki halleri ile şimdiki hallerini karşılaştıralım :D

Surat ifadesi değişmeden yaşlanan Matthew Perry (Go On isimli, dram/komedi kırması dizide oynuyor ve tek başına götürüyor)

Matthew-Perry-31.jpg
-
matthew-perry-go-on-1-nbc.jpg

Yaşlandıkça belki güzelliği gerilese de daha "classy" hale gelen Courteney Cox (zengin kocası ile hayatını yaşıyor)

628x471.jpg
-
200px-CourteneyCoxFeb09.jpg

Deli dolu genç kızdan, ağır başlı teyzeye dönüşen Lisa Kudrow (Üniversitelerde falan konuşma yapıyor, neyle uğraşıyor fikrim yok)

tve9640-19941020-444.jpg
-
170px-Lisa_Kudrow_at_TIFF_2009.jpg

Niye yaşlanmıyorum lan ben diyerek sakal bırakıp şekil yapmaya çalışan David Schwimmer (Sosyal mesaj içerikli filmler yazıp yönetiyor)

ross_gellar_quotes_1277963757.jpg
-
MV5BMjExOTQxMTg1Ml5BMl5BanBnXkFtZTcwMDUzMzQ2MQ@@._V1._SY314_CR9,0,214,314_.jpg

Kendi sözü ile "Friends'ten yeteri kadar para kazandım, çalışmama gerek yok" diyerek 2 sezonluk Joey dizisi ardından 2006'dan beri ense yapan Matt LeBlanc

matt-leblanc-2-sized.jpg
-
article-1263471105756-07DA244C000005DC-366292_636x439.jpg

Yaşlanmayı hacklemiş, yıllardır Hollywood'un en gözde bekarı Jennifer Aniston (mütemadiyen romantik-komedilerde oynuyor)

jennifer-aniston.jpg
-
628x471.jpg

İçlerinde en çok yaşlanan ama yaşlılığın en çok yakıştığı isim Matt Le Blanc şüphesiz :) zamanında dizi çekilirken sevimli bi tatlılığı varmış, şimdi saçlar kırlaşınca bi de karizma eklendi ona.

Jennifer Aniston ise gerçekten kategori üzeri bir hatun. En son Horrible Bosses'ta izledim. Bir insan hiç mi değişmez, gün geçtikçe nasıl güzelleşir. Yuh!

20 yaşındayım, film izlemeyi pek sevmiyorum film izleyeceğime dizi izlemeyi tercih ediyorum ailem de bana benzeyince ortaokuldan beri hep beraber dizi izler olduk.

Onlarca dizi izledim ancak hiçbiri bende Friends kadar etkili olmadı, bir bakıma olamadı.

Son bölümden bi önceki kolajda harbi gözlerim sulandı, biz burda ne kadar üzüldüysek kim bilir o settekiler nasıl dağılmıştır.

Neyse, her ne kadar dizi yapımcıları bi reunion olmaz deseler de biz yeniden çekmeleri için bekleyelim.

P.S Courteney Cox 2009dan beri Cougar Town adlı dizide oynuyor, David Schwimmer da Band Of Brothers'ta falan oynadı Özgür Kızılaslan

Sezon 8 Bölüm 4'teyim şu anda.

Başka dizilere başlıyorum (Entourage örneğin) 3 bölüm izliyorum ama sonra yine Friends'e dönüyorum. Sanırım onu bitirmeden Game of Thrones bile seyredesim gelmiyor.

Ayrıca Joey Tribbiani efsanesini de saygıyla selamlıyorum.

suan izlemekte oldugum diziler

Dexter 7 Sezon 4.Bölümdeyim

G.O.Thrones 2 Sezon 5 deyim

Lost 2.Sezondayim

Prison Break 3.Sezon 10.Bölümdeyim

Sherlock 2.Sezon 2.Bölümdeyim

Breaking Bad 4.Sezon 8.Bölümdeyim ..bu diziye bakmayi biraktim

Spartacus 1.Sezon 10.Bölümdeyim

Californication 3.Sezondayim

Big Bang Theory 2.Sezonun ortasinda biraktim

bu listeden

Big Bang ile Breaking Bad haric 2 dizi daha bitirirdigim an Sopranos ile Friendse gecmeyi düsünüyorum :))

yok yahu bir haftada en fazla 4 dizi izliyorum

3-4 haftadir sadece Dexter ,Got ve Spartacus birde Prison breaka bakiyorrum

2 günde bir dizi

Dexter Cuma Günleri

Prison Break Cumartesi veya Pazar

Got Pazertesi-Sali

Spartacus Carsamba veya Persembe günü bakiyorum

Sherlock 4 haftada bir

Calirornication ile Losta bayadir bakmiyorum

Bende şimdilik sadece bu dizi var. Ozu da düşünüyorum bakalım belki bu bittikten sonra

Tapatalk ile gönderildi

Üst Alt